Інтенсивна підготовка до ЗНО та міжнародних іспитів Cambridge English

Режим: 5 днів
(180 хв заняття)
Повний курс: 5 днів
Вартість, курс: 2 500 грн
Рівні: В1-В2
Дні занять: Пн-Пт
Група: 8 студентів
Режим: 5 днів на тиждень (180 хв заняття)
Повний курс: 2 тижні
Вартість, курс: 5 000 грн
Рівні: В1
Дні занять: Пн-Пт
Група: 8 студентів
Дякуємо за запит. Наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом.

Оксфорд Клас пропонує для підлітків курси підготовки до:

  • міжнародних іспитів Cambridge English (A2 Key for schools, B1Preliminary f0r schools, B2 First for schools)
  • ЗНО і ДПА

Якщо Ваша дитина найближчим часом складатиме один із іспитів з англійської мови і є необхідність повторити, потренувати типові завдання, пройти «генеральну репетицію» іспиту, вам підійде один із інтенсивних курсів підготовки.

ТИМ, ХТО ПЛАНУЄ СКЛАДАТИ ДПА!

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до офіційного листа Міністерства освіти і науки України успішне складання іспиту B2 First for schools зараховується як 12 балів з англійської мови та звільняє від ДПА.

ТИМ, ХТО ПЛАНУЄ СКЛАДАТИ ЗНО!

ЗНО – аналог Міжнародного кембриджського іспиту B2 First for schools. Підготувавшись та склавши цей іспит, ви зможете на практиці ознайомитися з форматом іспиту, спробувати свої сили у виконанні завдань тесту і, до того ж, отримати міжнародний сертифікат, що підтверджує на міжнародному рівні знання англійської, а також є неодмінною умовою для вступу до багатьох закордонних університетів.

Незалежно від того, чи оберете ви складання Міжнародних кембриджських іспитів, ЗНО чи ДПА, викладачі Оксфорд Класу підготують вас до будь-якого з цих іспитів.

Наші викладачі є міжнародними екзаменаторами Платинового міжнародного екзаменаційного центру  Authorized Platinum Exam Centre UA 009, детально знайомі з міжнародними вимогами, з усіма змінами шкільної програми та нововведеннями ЗНО.