Підготовка до ЗНО та міжнародних іспитів Cambridge English

Режим: 2 рази на тиждень (90 хв заняття)
Повний курс: 6 місяців
Вартість, міс.: 2 000 грн
Рівні: A2-В2
Дні занять: Пн, Пт / Вт, Чт / Ср, Сб / Сб, Нд
Група: 8 студентів
Режим: 3 рази на тиждень (90 хв заняття)
Повний курс: 6 місяців
Вартість, міс.: 3 000 грн
Рівні: А2-В2
Дні занять: Пн, Ср, Сб /
Вт, Чт, Сб
Група: 8 студентів
Дякуємо за запит. Наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом.

Оксфорд Клас пропонує для підлітків курси підготовки до:

  • міжнародних іспитів Cambridge English (A2 Key for schools, B1 Preliminary for schools, B2 First for schools)
  • ЗНО і ДПА

Складання іспитів – відповідальне і достатньо складне завдання. Для досягнення успішного результату необхідно декілька факторів: знання матеріалу на достатньому рівні, знання формату іспиту, вміння правильно розпоряджатися часом, вміння справлятися з хвилюванням…

Самостійна підготовка можлива, але якщо пройти спеціальний курс під керівництвом досвідченого викладача, час і зусилля, витрачені на це, гарантовано обернуться високим балом та успішним складанням іспиту!

Курс підготовки до міжнародних іспитів включає:

  • підвищення рівня академічної англійської
  • знайомство з форматом іспиту
  • тренувальні вправи усіх екзаменаційних частин: читання, письмо, сприйняття мови на слух, говоріння (в залежності від обраного іспиту)
  • навчання стратегіям успішного складання іспиту
  • пробний іспит в режимі реального часу

ТИМ, ХТО ПЛАНУЄ СКЛАДАТИ ДПА!

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до офіційного листа Міністерства освіти і науки України успішне складання іспиту B2 First for schools зараховується як 12 балів з англійської мови та звільняє від ДПА.

ТИМ, ХТО ПЛАНУЄ СКЛАДАТИ ЗНО!

ЗНО – аналог Міжнародного кембриджського іспиту B2 First for schools. Підготувавшись та склавши цей іспит, ви зможете на практиці ознайомитися з форматом іспиту, спробувати свої сили у вbконанні завдань тесту і, до того ж, отримати міжнародний сертифікат, що підтверджує на міжнародному рівні знання англійської, а також є неодмінною умовою для вступу до багатьох закордонних університетів.

Незалежно від того, чи оберете ви складання Міжнародних кембриджських іспитів, ЗНО чи ДПА, викладачі Оксфорд Класу якісно підготують вас до будь-якого з цих іспитів. Наші викладачі є міжнародними екзаменаторами Платинового міжнародного екзаменаційного центру  Authorized Platinum Exam Centre UA 009, детально знайомі з міжнародними вимогами, з усіма змінами шкільної програми та нововведеннями ЗНО.