Екзамен з англійської. Рівень: A2 FLYERS (YLE flyers)

Екзамен A2 FLYERS підтверджує володіння англійською мовою на рівні A2, згідно з загальноєвропейською системою градацій мовних рівнів (CEFR).

Для кого буде корисний A2 Flyers:

Екзамен A2 FLYERS є найскладнішим у лінійці Кембриджських екзаменів для дітей та розрахований на дітей середнього шкільного віку 9-12 років. A2 FLYERS для дітей є хорошою мотивацією для подальшого вивчення англійської мови, а для батьків є об’єктивною та неупередженою перевіркою знань їхньої дитини.

Екзамен проходить в дружній атмосфері, звучить приємна музика, що допомагає маленьким кандидатам розслабитись та зрозуміти, що екзамени можуть бути цікавими та приємними. Exams can be fun!

Переваги A2 Flyers:

  • Незалежно від результату ВСІ кандидати отримують міжнародний сертифікат, який не має терміну дії;
  • Підтвердження вміння спілкуватися англійською мовою на базовому рівні;
  • Відмінна мотивація для подальшого навчання;
  • Після складання іспиту A2 FLYERS діти готові до складання більш складних екзаменів наступних рівнів В1 та В2.

Формат экзамену:

Міжнародний іспит A2 FLYERS складається з 3 частин.

Іспит включає перевірку таких мовних навичок як читання та письмо, аудіювання, говоріння.

Reading and Writing / Читання і письмова частина

Тривалість 45 хв., 7 частин (44 запитання).

Завдання тесту: прочитати слово та співвіднести з картинкою його значення, вибрати правильну відповідь з декількох варіантів, у реченні написати та вставити правильний варіант слова (прикметник, дієслово, іменник) в потрібному часі, підібрати заголовок до тексту, закінчити речення.

Listening / Аудіювання

Тривалість 25 хв., 5 частин (25 запитань).

Завдання тесту: відмітити правильні слова, намалювати заданий предмет та розфарбувати його згідно з завданням, написати слова відповідно до завдання, співвіднести почуте слово та предмет на малюнку за допомогою ліній, прослухати завдання та відмітити правильне слово.

Speaking / Розмовна частина

Тривалість 7-9 хв. Проводиться індивідуально з міжнародним екзаменатором.

Завдання тесту: на схожих малюнках знайти 6 розбіжностей та описати їх, описати 4 малюнки, які разом складають розповідь, відповісти на питання про школу, друзів, хобі.

Екзамен A2 FLYERS проходить у паперовій формі.

Вартість екзамену 2000 грн.

Умови реєстрації:

Іспити проходять згідно з графіком. Ознайомитися з ним можна на нашому сайті oxfordklass.com. Зареєструватися на іспит можна, заповнивши заявку у нас на сайті, або по телефону (0800) 335-726.

ПРОБНІ ІСПИТИ: