Екзамен з англійської. Рівень: A2 KEY (KET)

Екзамен A2 KEY (KET) підтверджує володіння англійською мовою на рівні A2 (Pre-Intermediate), згідно з загальноєвропейською системою градацій мовних рівнів (CEFR). 

Cambridge Assessment English враховує вікові особливості кандидатів, тому існує іспит A2 Key for schools (КЕТ), який розрахований на учнів шкіл. Тематика вказаного іспиту відповідає віковим та психологічним особливостям кандидатів шкільного віку. По складності та тривалості не відрізняється від звичайного іспиту.

Завданням A2 KEY є  перевірка вміння використовувати англійську в повсякденній письмовій та усній мові на елементарному рівні. Отримання сертифікату А2 є хорошою мотивацією для подальшого вивчення англійської мови та підготовкою до більш складних екзаменів.

КОМУ БУДЕ КОРИСНИЙ A2 KEY:

Визнається в багатьох компаніях, що працюють в сфері туризму, готельного бізнесу, а також в аграрному секторі. Необхідний для отримання робочої візи для офіційної роботи в різних країнах, в т.ч. Данії.

Переваги A2 Key (KET):​

  • Отримання міжнародного сертифікату, який не має терміну дії;
  • Підтвердження вміння спілкуватися англійською мовою на базовому рівні;
  • Визнання сертифікату понад 20 тисячами міжнародних організацій в понад 135 країнах світу (міжнародні компанії, вищі навчальні заклади, посольства, міністерства; державні установи);
  • Відмінна мотивація для подальшого навчання.

Формат іспиту A2 Key (KET):

Міжнародний іспит A2 KEY  складається з 3 частин.

Іспит включає перевірку таких мовних навичок як читання та письмо, аудіювання, говоріння.

Reading and Writing / Читання і Письмо

Тривалість 1 год.

Складається з 7 частин (32 питання).
Завдання іспиту: заповнити пропуски в тексті, вибрати правильний варіант відповіді, вказати правильне твердження, написати слова відповідно до контексту. Написати коротке повідомлення (25 слів) на задану тему, а також написати історію (35 слів або більше), описуючи 3 картинки.

Listening / Аудіювання

Тривалість 30 хв., включаючи 8 хвилин для перенесення відповідей.

Складається з  5 частин (25 питань).
Завдання іспиту: вибрати правильні відповіді в тексті, заповнити пропуски. Тексти для прослуховування: прості неадаптовані діалоги і монологи.

Speaking / Говоріння

Тривалість 10 хв.

Складається в парах з 2 або 3 кандидатів та перевіряється двома сертифікованими екзаменаторами.

Кандидат повинен вміти давати відповіді на прості запитання екзаменатора, а також зробити опис картинки та побудувати діалог із співрозмовником на задану тему.

 

Для зручності кандидатів в екзаменаційному центрі Оксфорд Клас UA009 всі частини іспиту проводяться в один день, включаючи говоріння!

 

КАНДИДАТ МОЖЕ ОТРИМАТИ ЧОТИРИ ОЦІНКИ:

  • Pass with Distinction (складений на рівень вище) – 140-150 балів, підтверджено рівень B1 за міжнародною шкалою CEFR.
  • Pass with Merit (складений з відзнакою) – 133-139 балів, рівень A2 за міжнародною шкалою CEFR.
  • Pass (складений) – 120-132 балів, рівень A2 за міжнародною шкалою CEFR.
  • Level A1 (не складений на рівень A2) – 100-119 балів, підтверджено рівень A1 за міжнародною шкалою CEFR. Екзамен не складено, сертифікат не видається, але кандидат отримує електронний звіт про результати (Statement of Results), в якому зазначено кількість набраних балів.

У разі успішного складання іспиту кандидати можуть самостійно перевірити свій результат онлайн на сайті cambridgeеnglish.org, якщо екзамен був комп’ютерний (CB) – орієнтовно через 2-3 тижні після іспиту, якщо паперовий (PB) – орієнтовно через один місяць після іспиту. Отримати сертифікат можливо через 5 тижнів після іспиту, у разі комп’ютерного формату і через 2 місяці – після паперового.

Іспит A2 KEY  існує в паперовому (РВ) та в комп’ютерному (СВ) форматі.

Вартість A2 KEY (СВ/РВ) – 2850грн.

Умови реєстрації:

Зареєструватися можна, заповнивши заявку на сайті Оксфорд Клас, або за тел. (0800) 335-726.

Тільки в  екзаменаційному центрі Оксфорд Клас UA009 є можливість зареєструватися за день до іспиту без штрафних санкцій, у разі паперового формату.

ПРОБНІ ІСПИТИ:

Безкоштовно! Паперовий варіант пробного іспиту:

Для A2 Key (KET)

Download sample papers for A2 Key

Для A2 Key for schools (KET for schools)

Download sample papers for A2 Key for Schools