Курси англійської мови для дорослих в Києві

Незалежно від вашої мети вивчення мови і базового рівня, існують ключові фактори, що впливають на якісне вивчення англійської і отримання реального результату:
  • Методика. Наш курс націлений на збалансований розвиток чотирьох основних мовних навичок: розмовної мови, писемної англійської, сприйняття мови на слух і читання. Ми використовуємо методики навчання сучасній англійській мові, розроблені провідними британськими лінгвістами.
  • Викладачі Оксфорд Клас. Мають досвід роботи не менше 5-ти років, володіють престижними міжнародними дипломами, які дають право  викладати англійську мову як іноземну в усьому світі, є екзаменаторами Кембриджських міжнародних іспитів. А найголовніше-розуміють запит кожного студента у вивченні англійської мови.
  • Досягнення реального результату.  Всі студенти Оксфорд Клас після завершення курсу навчання здають Кембриджські міжнародні іспити (PET, FCE, CAE), які оцінюють володіння англійською мовою відповідно до міжнародних стандартів.

Курси англійської для дорослих від Oxford Klass

Передбачають вивчення і відпрацювання всіх 4-х мовних навичок: читання,  письма, сприйняття мови на слух, граматики і розмовної мови.
Навчання чітко розділено на рівні знань – від pre A1 до С2 (від нульового до просунутого рівня), що дозволяє побудувати планомірне, поступове вивчення системи англійської мови і отримання фундаментальних знань.
Отримавши таку базу, в подальшому буде легше вдосконалити свою англійську в будь-який інший сфері (від вузькоспеціалізованого курсу в певній сфері бізнесу до підготовки до міжнародних іспитів).
Курс загальної англійської включає в себе:
  • письмові вправи;
  • дискусії на злободенні теми сучасності;
  • читання адаптованих текстів;
  • роботу з автентичним матеріалом.
Методика викладання комунікативна, тому курс використовує безліч комунікативних ігор, відеоуроків, корисних медійних ресурсів та ін.

Замовте зворотній дзвінок натиснувши кнопку у лівому нижньому куті екрану!