B2 First (FCE):

Найбільш популярний екзамен в світі!

Екзамен B2 First (FCE) підтверджує володіння англійською мовою на рівні В2 (Upper Intermediate), згідно з загальноєвропейської системи градацій мовних рівнів (CEFR).

Широко використовується для роботи, навчання та подорожей. Визнається посольствами та консульствами понад 135 країн світу, державними установами, міжнародними компаніями та навчальними закладами як за кордоном, так і в Україні.

Cambridge Assessment English враховує вікові особливості кандидатів, тому існує іспит B2 First for schools, який розрахований на учнів шкіл. Тематика вказаного іспиту відповідає віковим та психологічним особливостям кандидатів шкільного віку. По складності та тривалості не відрізняється від звичайного іспиту.

Згідно постанови Міністерства Освіти та Науки України, випускники загальноосвітніх шкіл (9 та 11 класи), які мають сертифікат В1 Preliminary  (PET) та В2 First (FCE), звільняються від Державної підсумкової атестації (ДПА). У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з англійської мови 12 балів.»

Для кого буде корисний B2 First (FCE):

Іспит має широке визнання в сферах торгівлі, виробництва, секретарської роботи, в сфері банківської діяльності, авіакомпаніях, сфері громадського харчування … Багато навчальних закладів у всьому світі, включаючи Україну, визнають Сертифікат рівня В2, як підтвердження знання англійської мови при вступі, в тому числі, на магістратуру.
Іспит В2 First підходить для майбутніх доцентів і професорів.

До уваги батьків: якщо ви плануєте продовжувати навчання вашої дитини за кордоном або хочете підтвердити рівень володіння англійською мовою вище середнього, тоді іспит B2 First for Schools — саме для вас.

Переваги B2 First (FCE):​

  • Отримання міжнародного сертифікату, який не має терміну дії;
  • Підтвердження вміння спілкуватися на рівні вище середнього;
  • Визнання сертифікату понад 20 тисячами міжнародних організацій в понад 135 країнах світу (міжнародні компанії, вищі навчальні заклади, посольства, міністерства, державні установи).

Формат іспиту B2 First (FCE):

Міжнародний іспит B2 First складається з 4 частин. Іспит включає перевірку таких мовних навичок як читання та практичне володіння мовою, письмо, аудіювання та спілкування.

Reading and Use of English / Читання та практичне використання мови

Тривалість 1 год. 15 хв.

Складається з 7 частин (52 питання).
Кандидати повинні вміти розуміти ряд текстів, зокрема їх побудову та ідеї, викладені в тексті. Тексти підібрані з урахуванням вікової категорії кандидатів, це уривки з автентичних журналів, газет, статей, художніх текстів.

Використання мови – завдання перевіряють практичні знання з граматики та словникового запасу на рівні В2.

Writing / Письмо

Тривалість 1 год. 20 хв.

Складається з 2 частин.

Перша частина – написання есе на задану тему 140-190 слів.

Друга частина – написання на вибір листа, статті, доповіді на основі прочитаного тексту –  140-190 слів.

Listening / Аудіювання

Тривалість 40 хв.

Складається з 4 частин (30 питань).
Завданням тесту є вибір правильного варіанту відповіді, закінчення речення, заповнення форм, вибір з двох або трьох варіантів.

Speaking / Спілкування

Тривалість 14 хв.

Складається у парі з іншим кандидатом, приймають два сертифіковані екзаменатори.
Проводиться у вигляді бесіди з екзаменатором, інтерв’ю, монологу протягом 1 хв. на задану тему, обговорення спільної теми з іншим кандидатом.

Для зручності кандидатів в екзаменаційному центрі Оксфорд Клас UA009 всі частини іспиту проводяться в один день, включаючи розмовну частину.

КАНДИДАТ МОЖЕ ОТРИМАТИ НАСТУПНІ ОЦІНКИ:

  • Grade A – підтверджено рівень C1 – від 180 до 190 балів
  • Grade B – рівень B2 – від 173 до 179 балів
  • Grade C – рівень B2 – від 160 до 172 балів
  • Level B1 – екзамен не складено, підтверджено рівень В1
  • від 122 до139 балів екзамен не складено, сертифікат не видається, але кандидат отримує електронний звіт про результати (Statement of Results), в якому зазначено кількість набраних балів.

Кандидати можуть самостійно перевірити свій результат онлайн на сайті www.cambridgeеnglish.org, якщо екзамен був комп’ютерний (CB) – орієнтовно через 2-3 тижні після іспиту, якщо паперовий (PB) – орієнтовно через 1 місяць після іспиту. Отримати сертифікат можливо через 5 тижнів після іспиту, у разі комп’ютерного формату і через 2 місяці – для паперового.

Іспит B2 First існує в паперовому (РВ) та в комп’ютерному (СВ) форматі.

Вартість B2 First (СВ/РВ) – 3750 грн.

Умови реєстрації:

Зареєструватися можна, заповнивши заяву на сайті Оксфорд Клас , або за тел. (0800) 335-726.

ПРОБНІ ІСПИТИ:

Безкоштовно! Паперовий варіант пробного іспиту:

Download sample paper 1 for B2 First
Download sample paper 2 for B2 First