Экзамен по английскому. Уровень: B2 FIRST (FCE for schools)

Найбільш популярний екзамен в світі!

Екзамен B2 First підтверджує володіння англійською мовою на рівні В2 (Upper Intermediate), згідно з загальноєвропейською системою градацій мовних рівнів (CEFR).

Для кого буде корисний B2 First (FCE for schools):

Екзамен B2 First for Schools (для шкіл) аналогічний до загального екзамену B2, проте враховує вікові особливості кандидатів та розрахований на підлітків 12-16 років.
Широко використовується для роботи, навчання та подорожей. Визнається посольствами та консульствами понад 135 країн світу, державними установами, міжнародними компаніями та навчальними закладами як за кордоном, так і в Україні.

Згідно листа Міністерства Освіти та Науки України, випускники загальноосвітніх шкіл, які мають сертифікат В1 та В2, звільняються від Державної підсумкової атестації (ДПА). У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з англійської мови 12 балів.

До уваги батьків: якщо ви плануєте продовжувати навчання вашої дитини за кордоном або хочете підтвердити рівень володіння англійською мовою вище середнього, тоді іспит B2 First for Schools — саме для вас.

Переваги B2 First (FCE for schools):​

  • Отримання міжнародного сертифікату, який не має терміну дії;
  • Підтвердження вміння спілкуватися на рівні вище середнього;
  • Визнання сертифікату понад 20 тисячами міжнародних організацій в понад 135 країнах світу (міжнародні компанії, вищі навчальні заклади, посольства, міністерства, державні установи);

Формат іспиту B2 First (FCE for schools):

Міжнародний іспит B2 First складається з 4 частин. Іспит включає перевірку таких мовних навичок як читання та практичне володіння мовою, письмо, аудіювання та спілкування.

Reading and Use of English / Читання та практичне використання мови

Тривалість 1 год. 15 хв.

Складається з 7 частин (52 питання).
Кандидати повинні вміти розуміти ряд текстів, зокрема їх побудову та ідеї, викладені в тексті. Тексти підібрані з урахуванням вікової категорії кандидатів, це уривки з автентичних журналів, газет, статей, художніх текстів.

Використання мови – завдання перевіряють практичні знання з граматики та словникового запасу на рівні В2.

Writing / Письмо

Тривалість 1 год. 20 хв.

Складається з 2 частин.

Перша частина – написання есе на задану тему 140-190 слів.

Друга частина написання на вибір листа, статті, доповіді на основі прочитаного тексту –  140-190 слів.

Listening / Аудіювання

Тривалість 40 хв.

Складається з 4 частин (30 питань).
Завданням тесту є вибір правильного варіанту відповіді, закінчення речення, заповнення форм, вибір з двох або трьох варіантів.

Speaking / Спілкування

Тривалість 14 хв.

Складається у парі з іншим кандидатом, приймають два сертифіковані екзаменатори.
Проводиться у вигляді бесіди з екзаменатором, інтерв’ю, монологу протягом 1 хв. на задану тему, обговорення спільної теми з іншим кандидатом.

Для зручності кандидатів в екзаменаційному центрі Оксфорд Клас UA009 всі частини іспиту проводяться в один день, включаючи розмовну частину.

КАНДИДАТ МОЖЕ ОТРИМАТИ НАСТУПНІ ОЦІНКИ:

  • Grade A – підтверджено рівень C1 – від 180 до 190 балів
  • Grade B – рівень B2 – від 173 до 179 балів
  • Grade C – рівень B2 – від 160 до 172 балів
  • Level B1 – екзамен не складено, підтверджено рівень В1
  • від 122 до139 балів екзамен не складено, сертифікат не видається, але кандидат отримує електронний звіт про результати (Statement of Results), в якому зазначено кількість набраних балів.

 

Кандидати можуть самостійно перевірити свій результат онлайн на сайті www.cambridgeеnglish.org, якщо екзамен був комп’ютерний (CB) – орієнтовно через 2-3 тижні після іспиту, якщо паперовий (PB) – орієнтовно через 1 місяць після іспиту. Отримати сертифікат можливо через 5 тижнів після іспиту, у разі комп’ютерного формату і через 2 місяці – для паперового.

Іспит B2 First існує в паперовому (РВ) та в комп’ютерному (СВ) форматі.

Вартість B2 First (СВ/РВ) – 3750 грн.

Умови реєстрації:

Зареєструватися можна, заповнивши заяву на сайті Оксфорд Клас , або за тел. (0800) 335-726.

ПРОБНІ ІСПИТИ:

Безкоштовно! Паперовий варіант пробного іспиту:

Download sample paper 1 for B2 First for Schools
Download sample paper 2 for B2 First for Schools