Екзамен з англійської. Рівень: C1 ADVANCED (CAE)

Екзамен C1 Advanced  підтверджує володіння англійською мовою на рівні C1 (Advanced), згідно з загальноєвропейської системи градацій мовних рівнів (CEFR) та передбачає наявність високого академічного рівня володіння англійською  мовою, достатнього для вступу у вищі навчальні заклади в понад 135 країнах світу.

Даний рівень дає можливість впевненого використання англійської мови в різних ситуаціях, застосовуючи різні мовні ресурси. Рівень передбачає вміння відрізняти офіційний та неофіційний стилі мови, розуміти прихований зміст, розуміти та використовувати складні лінгвістичні конструкції, впевнено висловлювати свою думку та аргументувати її, знати культурні відмінності англомовних країн, відрізняти різні варіанти англійської мови.

Для кого буде корисний C1 Advanced:

Іспит підтверджує здатність  ефективно спілкуватися на професійному рівні. Для більшості британських вузів є офіційним підтвердженням володіння англійською мовою при зарахуванні абітурієнтів.

Переваги C1 Advanced:​

  • Отримання міжнародного сертифікату, який не має терміну дії;
  • Підтвердження вміння спілкуватися англійською мовою на високому академічному рівні;
  • Визнання сертифікату посольствами багатьох країн, у тому числі Великобританії;
  • Визнання сертифікату понад 20 тисячами міжнародних організацій в понад 135 країнах світу (міжнародні компанії, вищі навчальні заклади, посольства, міністерства, державні установи).

Формат екзамену C1 Advanced:

Міжнародний іспит C1 Advanced складається з 4 частин.

Іспит включає перевірку таких мовних навичок як читання та практичне володіння мовою, письмо, аудіювання та спілкування.

Reading and Use of English / Читання і практичне володіння мовою

Тривалість 1 год. 30 хв.

Складається з 8 частин (56 запитань).
Кандидат повинен вміти повністю розуміти зміст різних типів текстів, таких як статті з газет, журналів та науково-популярних видань.

Перевіряє вміння користуватися граматикою та лексикою на рівні С1.

Writing / Письмо

Тривалість 1 год. 30 хв.

Складається з 2 письмових робіт по 250 слів в середньому кожна: перше завдання – написання есе на задану тему, друге завдання — на вибір з запропонованих: есе, стаття, твір, лист, оповідання, рецензія.

Listening / Аудіювання

Тривалість 40 хв.

Складається з 4 частин (30 запитань).
Прослуховування аудіозаписів на різні теми, перевіряється здібність розуміти зміст прослуханого, враховуючи різну швидкість та різні акценти. Кандидати повинні розуміти прихований зміст прослуханого, вміти аналізувати та робити правильні висновки, даючи відповіді на поставлені питання.

Speaking / Спілкування

Тривалість 15 хв.

Складається в парах з 2 або 3 кандидатів та перевіряється двома сертифікованими екзаменаторами.

Кандидат повинен вміти висловлювати думку щодо своїх (не)вподобань на будь-яку тему, зробити опис картинки та висловити своє ставлення до певної ситуації, дати пораду/рекомендацію, а також вміти дискутувати зі співрозмовником на задану тему чи ситуацію.

Для зручності кандидатів в екзаменаційному центрі Оксфорд Клас UA009 всі частини іспиту проводяться в один день, включаючи говоріння.

ОЦІНКИ МОЖУТЬ БУТИ ТАКИМИ:

  • Grade A – підтверджує рівень C2 – від 200 до 210 балів
  • Grade В – рівень С1 – від 193 до 199 балів
  • Grade C – рівень С1 – від 180 to 192 балів
  • Level B2 (екзамен не складений, але підтверджено рівень В2) – від 160 до 179 балів
  • від 142 до 159 балів екзамен не складено, сертифікат не видається, але кандидат отримує електронний звіт про результати (Statement of Results), в якому зазначено кількість набраних балів.

Сертифікат C1 Advanced прирівнюється до результату IELTS 6,5 – 8

 

Кандидати можуть самостійно перевірити свій результат онлайн на сайті www.cambridgeеnglish.org, якщо екзамен був комп’ютерний (CB) – орієнтовно через 2-3 тижні після іспиту, якщо паперовий (PB) – орієнтовно через 1 місяць після іспиту. Отримати сертифікат можливо через 5 тижнів після іспиту для комп’ютерного формату і через 2 місяці – для паперового.

Іспит C1 Advanced  існує в паперовому (РВ) та в комп’ютерному (СВ) форматі. 

Вартість C1 Advanced (CB/РВ) – 4000 грн.

Умови реєстрації:

Зареєструватися можна, заповнивши заяву на сайті Оксфорд Клас  або за тел. (0800) 335-726.

ПРОБНІ ІСПИТИ:

Безкоштовно! Паперовий варіант пробного іспиту:

Download sample paper 1 for C1 Advanced