Екзамен з англійської. Рівень: C2 PROFICIENCY (CPE)

З сертифікатом С2 Proficiency ви демонструєте, що професійно володієте англійською мовою на найвищому рівні та можете викладати англійську мову в англомовних країнах на найвищому рівні. Сертифікат С2 є підтвердженням того, що ви можете вільно комунікувати на академічному рівні як носій мови.

Для кого буде корисний С2 (CPE):

Практично всі університети в Великобританії, багато ВНЗ Європи і все більша кількість американських університетів і коледжів визнають CPE в якості вступного іспиту для ступенів бакалавра та магістра різних спеціальностей, для участі в дослідницьких програмах і вступу до аспірантури.

Переваги С2 (CPE):​

  • Отримання міжнародного сертифікату, який не має терміну дії;
  • Підтвердження вміння вільно та професійно спілкуватися англійською мовою на високому академічному рівні;
  • Визнання сертифікату посольствами багатьох країн у тому числі Великобританії;
  • Визнання сертифікату понад 20 тисячами міжнародних організацій в понад 135 країнах світу (міжнародні компанії, вищі навчальні заклади, посольства, міністерства, державні установи).

Формат екзамену С2 (CPE):

Міжнародний іспит С2 Proficiency складається з 4 частин та включає перевірку таких мовних навичок як читання та практичне володіння мовою, письмо, аудіювання та спілкування.

Reading and Use of English / Читання та практичне викортстання мови

Тривалість 1 год. 30 хв.

Складається з 7 частин (53 питання).
Кандидат повинен вміти працювати з текстами різних типів, таких як статті з газет, журналів та науково-популярних видань. Перевіряється вміння практичного використання  граматичних та лексичних навиків  на рівні С2.

Writing / Письмо

Тривалість 1 год. 30 хв.

Складається з 2 частин.
Письмова частина складається з двох письмових робіт орієнтовно по 250 слів кожна: перше завдання – написання есе на задану тему, друге завдання — на вибір з запропонованих: есе, стаття, твір, лист, оповідання, рецензія.

Listening / Аудіювання

Тривалість: 40 хв.

Складається з 4 частин (30 питань).
Прослуховуються аудіо записи на різні теми, перевіряється здібність розуміти зміст прослуханого, враховуючи різну швидкість та різні акценти. Кандидати повинні розуміти прихований зміст прослуханого, вміти аналізувати та робити правильні висновки, даючи відповіді на поставлені питання.

Speaking / Спілкування

Тривалість 16 хв.

Складається в парах з 2 або 3 кандидатів та перевіряється двома сертифікованими екзаменаторами.

Кандидат повинен вміти висловлювати думку щодо своїх (не)вподобань на будь-яку тему, зробити опис картинки та висловити своє ставлення до певної ситуації, дати пораду/рекомендацію, а також вміти дискутувати зі співрозмовником на задану тему чи ситуацію.

Для зручності кандидатів в екзаменаційному центрі Оксфорд Клас UA009 всі частини іспиту проводяться в один день, включаючи розмовну частину.

  • ОЦІНКИ МОЖУТЬ БУТИ ТАКИМИ:
  • Grade A – рівень C2 – від 220 до 230 балів
  • Grade В – рівень С2 – від 213-219 балів
  • Grade C – рівень С2 – від 200-212 балів
  • Level C1- екзамен не складений, але підтверджено рівень C1 – від 180-199 балів
  • від 162 до 179 балів екзамен не складено, сертифікат не видається, але кандидат отримує електронний звіт про результати (Statement of Results), в якому зазначено кількість набраних балів.

Сертифікат С2 Proficiency прирівнюється до результату IELTS 8,5-9,5

 

Кандидати можуть самостійно перевірити свій результат онлайн на сайті www.cambridgeеnglish.org, якщо екзамен був комп’ютерний (CB) – орієнтовно через 2-3 тижні після іспиту, якщо паперовий (PB) – орієнтовно через 1 місяць після іспиту. Отримати сертифікат можливо через 5 тижнів після іспиту, у разі комп’ютерного формату і через 2 місяці – після паперового.

Іспит С2 Proficiency існує в паперовому (РВ) та в компютерному (СВ) форматі.

Вартість С2 Proficiency (CB/РВ) – 4200 грн.

Умови реєстрації:

Зареєструватися можна, заповнивши заявку на сайті Оксфорд Клас  або за тел. (0800) 335-726.

ПРОБНІ ІСПИТИ:

Безкоштовно! Паперовий варіант пробного іспиту:

Download sample papers for C2 Proficiency

Частина матеріалів у підручнику C2 Proficiency Handbook.

Download the audio for the handbook Listening paper