VIII Щорічна методична конференція Cambridge Day

Уже п’ятий рік поспіль Оксфорд Клас бере участь у Щорічній методичній конференції Cambridge Day для викладачів англійської мови.

VIII Щорічна методична конференція Cambridge Day відбудеться в Одесі і в Києві. На конференції будуть розглянуті такі теми: особливості викладання кульутрознавчих компонентів на уроках англійської і секрети підготовки до частини Use of English іспиту Сambridge English: First.

Цьогоріч одним із лекторів буде викладач школи Оксфорд Клас – Пол Коатс, який говоритиме про найскладнішу частину іспиту FCE, а саме про Use of English. Пол розповість, як інтегрувати підготовку до своїх уроків, не змінюючи кардинально програму. Учасники конференції дізнаються про активності, які вони можуть використати на уроках, і обговорять  стратегії підготовки до іспиту. А також оцінять ці стратегії з точки зору адаптації і відтворення їх на своїх уроках.

 

  Конференція в Одесі   Конференція у Києві
  29 березня   30 березня
  Програма   Програма
  Реєстрація   Реєстрація

 

Дорогі друзі

Тут ми ділимося з вами тільки найцікавішими, найяскравішими і найулюбленішими моментами із життя нашої школи. Ми віримо, що потрібно закохатися в англійську мову, щоб її досконало вивчити. І наша дружня родина викладачів вміє прищепити любов до мови, показати її красу, з гумором поставитися до її дивацтв… Якщо ви хочете полюбити англійську так само сильно як і ми, приєднуйтеся до нас!

Усе відео