Cambridge Day в Оксфорд Класі!

Оксфорд Клас уже четвертий рік підряд прийняв у себе Щорічну методичну конференцію для вчителів англійської мови (16 березня).

ОРГАНІЗАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

  • Видавництво Кембриджського університету (Cambridge University Press),
  • Екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment),
  • офіційний представник видавництва Кембриджського університету компаніяЛінгвіст.

ЦЬОГО РОКУ НА КОНФЕРЕНЦІЇ СПЕЦІАЛЬНИМИ ГОСТЯМИ БУЛИ:

Matthew Siegal, екзаменатор і представник Екзаменаційного департаменту Кембриджського університету, вчитель англійської мови, який викладав у школах, університетах і в корпоративній сфері в Британії, Лаосі, Польщі. Matthew представляє Екзаменаційний департамент Кембриджського університету у Північній та Центральній Європі (Чехії, Австрії, Польщі та Україні).

Лана Сушко, викладач-тренер. Має 22-річний досвід викладання англійської мови та 6-річний досвід навчання викладачів, зокрема викладачів Британської Ради в Києві (British Council).

Під час конференції гості мали можливість переглянути виставку навчальних та екзаменаційних матеріалів від видавництва Кембриджського університету, а також поспілкуватися з представниками екзаменаційних центрів Cambridge English.

Дорогі друзі

Тут ми ділимося з вами тільки найцікавішими, найяскравішими і найулюбленішими моментами із життя нашої школи. Ми віримо, що потрібно закохатися в англійську мову, щоб її досконало вивчити. І наша дружня родина викладачів вміє прищепити любов до мови, показати її красу, з гумором поставитися до її дивацтв… Якщо ви хочете полюбити англійську так само сильно як і ми, приєднуйтеся до нас!

Усе відео