ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ МІЖНАРОДНИХ КЕМБРИДЖСЬКИХ СЕРТИФІКАТІВ

Традиційно новий навчальний рік в Оксфорд Класі ми розпочинаємо з Церемонії вручення Кембриджських міжнародних сертифікатів студентам, які здали міжнародні екзамени з англійської мови.

Саме тому  15 жовтня День відкритих дверей Дому МК і Оксфорд Класу почався з цієї урочистої події. Цього року це було подвійне свято: ми відкрили школу в новому Домі та відзначили 100% успішне складання іспитів!

Святкові привітання від Дарини Сижук (Cambridge English Speaking Consultment in Ukraine), теплі слова відзнаки від Елізабет Куроков (Cambridge English Speaking assessment team leader in Ukraine),  напуття від екзаменаторів, подарунки від Cambridge English Аssessment та школи Оксфорд Клас, подяка батькам, викладачам та схвильовані обличчя студентів  створили незабутню та по-домашньому зворушливу атмосферу свята.

Різноманіття екзаменів вражає – FCE, KET, PET, YLE, –  і дає привід пишатись високими результатами наших студентів!

Урочистості завершились бурхливими і тривалими оплесками від дорослих та піснею «We are the champions», як присвята великим зусиллям, завзяттю і жаги до перемоги усіх наших великих та маленьких студентів!

Музичним подарунком від Дому МК був невеличкий концерт неймовірного дитячого дуету скрипалів  Two violins, який підготував особливу програму ірландських та шотландських запальних творів.

Дякуємо усім учасникам за незабутнє свято знань!