АНГЛІЙСЬКИЙ ТЕАТР

English Theatre – унікальний спільний проект Дому МК і відомого українсько-американського режисера Олега Ліпцина, що розпочався в січні 2017 року. Незвичайність проекту English Theatre в його парадоксальному поєднанні театру та іноземної мови, що дає можливість одночасно розкривати творчий потенціал і покращувати знання мови. English Theatre – один з перших в Україні театральних проектів, учасники якого намагаються грати в творах світової драматургії “живою” англійською мовою під керівництвом професійного режисера, що працює з американськими та європейськими театральними акторами.

15 занять / репетицій у творчій лабораторії будуються на колективних роздумах про події та ситуації п’єси, імпровізаційних акторських пробах, створенням своїх персонажів, їх життям і взаємодією на сцені. Кожна репетиція – цікавий процес входження в ігрову стихію, що дарує свободу самовираження. Весь репетиційний процес буде проходити як при постановці вистави в театрі, англійською мовою на матеріалі сучасної англомовної п’єси. “Велику частину часу ми будемо разом створювати спектакль, тому в репетиційному процесі дуже важливий колективний, ансамблевий дух”, – розповідає Олег Ліпцин. Завершиться курс відкритим показом підготовлених сцен та епізодів – “Showcase in Master Klass”.

Якщо ви мрієте доторкнутися до загадкового світу театру, тоді ми чекаємо на вас! Участь в проекті – унікальна можливість поліпшити свої акторські та ораторські здібності, корисні в роботі і житті. Ви будете почувати себе впевнено й легко під час публічних виступів, непомітно удосконалюючи розмовну англійську в процесі репетицій. Для сміливих, талановитих і неординарних людей проект English Theatre – можливість розкрити творчий потенціал і позбутися мовного бар’єру, спілкуючись сучасною, живою, а не книжною мовою.

Керівник курсу – українсько-американський режисер Олег Ліпцин, провідний фахівець у світі по Ігровому театру, постановник і педагог з міжнародною репутацією. Олег Ліпцин вже багато років живе в США, але успішно займається постановочної та педагогічною діяльністю також в Україні, Австрії, Франції, Росії та на Тайвані. Його вистави йдуть на сценах Києва, Москви, Сан-Франциско, Парижа, а також в Канаді, Німеччині, Австрії, Іспанії, Індії.

Щоб взяти участь у відборі в групу, необхідно заповнити анкету-заявку і надіслати творче завдання за адресою theatre@masterklass.ua з позначкою “English Theatre-Casting”.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ТВОРЧОГО ЗАВДАННЯ: 

у довільній формі поділіться своїми художніми смаками і театральними пристрастями, розкажіть про драматичну подію зі свого життя, про творчі інтереси й уміннях. Есе бажано надсилати англійською мовою в усній або письмовій формі (не більше 3 сторінок тексту або 5-ти хвилин відео.) Підходьте до завдання легко і творчо, даючи волю уяві і фантазії, адже саме на його основі буде проходити відбір групи.

Увага: до творчого завдання просимо надіслати 4-5 власних фотографій, які найбільш Вас характеризують.

* Після реєстрації чекайте лист з підтвердженням участі і точною датою і часом співбесіди.

Найцікавіші заявки отримають можливість 30% знижки на всю вартість курсу.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КУРСУ ТА НАБОРУ:

ВАЖЛИВО! Дедлайн подачі заявки: 30 вересня 2017 року (включно).
Початок занять: 4 жовтня 2017 року.
Місце: Дім МК (вул. Богдана Хмельницького, 57б).
Графік репетицій: 2 рази на тиждень по 2 години (120 хв.)
ВАЖЛИВО: графік репетицій / занять фіксований. Кожен повинен подбати про можливість регулярно відвідувати заняття, щоб не переривати постановочний план і не підводити групу.
Кількість осіб в групі: до 15 осіб
Тривалість курсу: 15 занять / репетицій
Вартість: за весь курс – 4500 грн
Можлива оплата в три етапи (5 репетицій), вартість одного етапу – 1500 грн
Необхідний рівень володіння англійською мовою: В1 (середній) і вище
Необхідний вік: 18+
Контакти для отримання інформації: theatre@masterklass.ua