АНГЛІЙСЬКИЙ ТЕАТР

English Theatre – унікальний спільний проект Дому МК і відомого українсько-американського режисера Олега Ліпцина, що розпочався в січні 2017 року. Незвичайність проекту English Theatre в його парадоксальному поєднанні театру та іноземної мови, що дає можливість одночасно розкривати творчий потенціал і покращувати знання мови. English Theatre – один з перших в Україні театральних проектів, учасники якого намагаються грати в творах світової драматургії “живою” англійською мовою під керівництвом професійного режисера, що працює з американськими та європейськими театральними акторами.

Керівник курсу – українсько-американський режисер Олег Ліпцин, провідний фахівець у світі по Ігровому театру, постановник і педагог з міжнародною репутацією. Олег Ліпцин вже багато років живе в США, але успішно займається постановочної та педагогічною діяльністю також в Україні, Австрії, Франції, Росії та на Тайвані. Його вистави йдуть на сценах Києва, Москви, Сан-Франциско, Парижа, а також в Канаді, Німеччині, Австрії, Іспанії, Індії.

12 занять / репетицій у творчій лабораторії будуються на колективних роздумах про події та ситуації п’єси, імпровізаційних акторських пробах, створенням своїх персонажів, їх життям і взаємодією на сцені. Кожна репетиція – цікавий процес входження в ігрову стихію, що дарує свободу самовираження. Весь репетиційний процес буде проходити як при постановці вистави в театрі, англійською мовою на матеріалі сучасної англомовної п’єси. “Велику частину часу ми будемо разом створювати спектакль, тому в репетиційному процесі дуже важливий колективний, ансамблевий дух”, – розповідає Олег Ліпцин. Завершиться курс відкритим показом підготовлених сцен та епізодів – “Showcase in Master Klass”.

Участь в проекті – унікальна можливість поліпшити свої акторські та ораторські здібності, корисні в роботі і житті. Ви будете почувати себе впевнено й легко під час публічних виступів, непомітно удосконалюючи розмовну англійську в процесі репетицій. Для сміливих, талановитих і неординарних людей проект English Theatre – можливість розкрити творчий потенціал і позбутися мовного бар’єру, спілкуючись сучасною, живою, а не книжною мовою.

Щоб взяти участь у відборі в групу, необхідно заповнити анкету-заявку і виконати творче завдання (останній пункт анкети).

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ТВОРЧОГО ЗАВДАННЯ: 

у довільній формі поділіться своїми художніми смаками і театральними пристрастями, розкажіть про драматичну подію зі свого життя, про творчі інтереси й уміннях. Есе бажано надсилати англійською мовою в усній або письмовій формі (не більше 3 сторінок тексту або 5-ти хвилин відео.) Підходьте до завдання легко і творчо, даючи волю уяві і фантазії, адже саме на його основі буде проходити відбір групи.

* Після реєстрації чекайте лист з підтвердженням участі і точною датою і часом співбесіди.

Найцікавіші заявки отримають можливість 30% знижки на всю вартість курсу.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КУРСУ ТА НАБОРУ:

ВАЖЛИВО! Дедлайн подачі заявки: 7 листопад 2017 року (включно).

Дати співбесід: 9-11 листопада 2017 року.

Початок занять: 12 листопада 2017 року.

Закінчення занять: 21 грудня 2017 року.

Місце: Дім МК (вул. Богдана Хмельницького, 57б).

Графік репетицій: 2 рази на тиждень по 2 години (120 хв.)

ВАЖЛИВО: графік репетицій / занять фіксований.

Кількість осіб в групі: до 15 осіб.

Тривалість курсу: 12 занять / репетицій

Вартість: за весь курс – 3600 грн

Можлива оплата в два етапи (6 репетицій), вартість одного етапу – 1800 грн

Необхідний рівень володіння англійською мовою: В1 (середній) і вище

Необхідний вік: 18+

Контакти для отримання інформації:

  • theatre@masterklass.ua
  • (063) 324 41 84