FAQs – поширені питання

Яка між нрими різниця?

Більшість Кембриджських іспитів проводиться в двох форматах: PB – паперовий, СВ – комп’ютерний. Немає жодної різниці в тривалості, складності та завданнях. Частина «говоріння» теж однакова для обох форматів. Різницею є сам формат проведення іспиту: якщо це паперовий іспит – всі кандидати отримують завдання в паперовому вигляді і відповіді теж пишуть від руки в бланках для відповідей. В комп’ютерному форматі всі завдання виконуються на ПК, але кандидати теж приходять до нас в екзаменаційний центр.

Переваги паперового формату (РВ):

  • Можливо робити помітки та підкреслювати ключові моменти;

Переваги комп’ютерного формату (СВ):

  • в частині «аудіювання» всі кандидати сидять в індивідуальних наушниках;
  • в частині «письмо» комп’ютер автоматично підраховує кількість вже написаних слів;
  • швидше можна отримати результати і сам сертифікат;
  • реєстрація триває до останнього тижня.

До речі в самому сертифікаті формат іспиту не вказується.

Всі іспити проходять згідно чіткого графіку, визначеного Кембриджем. Зареєструватись на іспит можна двома способами: залишити заявку на сайті ОК або зателефонувати нам за тел. (0800) 335-726. Для реєстрації потрібні наступні дані: ім’я та прізвище англійською мовою (як в закордонному паспорті), контактний е-мейл та телефон, оплата.
Після реєстрації наші менеджери нададуть вам (пришлють на електронну пошту) банківські реквізити для оплати іспиту. ВАЖЛИВО при оплаті обов’язково вказувати своє прізвище та за який іспит ви сплачуєте. Також оплатити можна у нас в касі за адресами: м Київ вул.Є.Коновальця 31 або вул.Б.Хмельницького 57Б.

Всі сертифікати Cambridge English НЕ мають терміну дії та є безстроковими.

Сертифікати приходять в наш Екзаменаційний центр з Кембриджу. Якщо ви складали паперовий іспит, сертифікат приходить через 2 місяці після дати іспиту, якщо іспит був комп’ютерний – через 5 тижнів. Коли приходять сертифікати наші менеджери зв’язуються з кожним кандидатом та уточнюють у який спосіб вам буде зручніше отримати свій сертифікат: або у нас в центрі або ми можемо відправити вам сертифікат Новою поштою.

Після реєстрації на іспити всі кандидати отримують на пошту підтвердження про реєстрацію Confirmation of Entry and Timetable. В цьому документі вказано ідентифікаційний номер (ID number) та секретний номер (secret number) кожного кандидата та дана посилання на сайт https://candidates.cambridgeenglish.org/, зареєструвавшись на якому кожен кандидат САМОСТІЙНО може перевірити свої результати.

*ВАЖЛИВО зберегти цей документ, оскільки іноді роботодавці, посольства та інші організації можуть запросити окрім сертифікату також цей секретний код та номер.

Так, кожен кандидат має право на повторну перевірку своїх результатів. Повторна перевірка включає два етапи:

  1. Формальна перевірка.
  2. Фактична перевірка по змісту.

Вартість кожного етапу залежить від іспиту та може складати від 17.5 до 82 фунтів. Для початку процедури повторної перевірки вам необхідно звернутись в наш екзаменаційний центр.