Індивідуальні заняття

Обравши школу, ви зустрінетесь з необхідністю зробити ще один вибір: групові чи індивідуальні заняття. У кожному з форматів є свої переваги. Важливо чітко розуміти цілі та завдання, які ви ставите перед собою у вивченні англійської.

Якщо це вузькоспеціалізований курс (наприклад, ви готуєтесь до конференції з виноробства), на який буде складно набрати групу – вибір очевидний.

Якщо ви дуже зайнята людина, і ви не можете підлаштуватися під регулярні заняття у групі, індивідуальна форма допоможе встановити оптимальний графік. За умови появи форс-мажорів, неминучих, коли маєш інтенсивний графік (непередбачені зустрічі, наради, відрядження, завали на роботі та ін.), ви завжди зможете відмінити заняття і перенести на наступний вільний день, домовившись з викладачем.

Обмеженість терміну навчання може стати вагомою причиною вибору індивідуальної форми навчання. У цьому випадку викладач присвячує увесь час заняття тільки вам. Інтенсивність викладання матеріалу і його корисність зростає в рази.

Особливості особистості можуть серйозно вплинути на відмову від роботи у групі:

 • вам важко спрацьовуватися з новими незнайомими людьми
 • ви переживаєте, що можете відстати від загального темпу групи
 • ви достатньо відома людина і цінуєте відособленість…

З індивідуальною формою навчання – ви господар становища. Темп викладання, кількість пояснень-повторів-закріплення – управляєте процесом ви.

Планування програми, сумісництво двох викладачів (локального і носія мови) дозволить оптимально розподілити ваші зусилля, ваш час і здібності. Не варто, щоправда, забувати, що вартість таких занять доволі висока.

Альтернативою може слугувати заняття у групі з двох, чи заняття у групі протягом усього курсу і коротка серія індивідуальних занять напередодні поїздки, чи складання іспиту… Або ж поєднання обох варіантів для підвищення ефективності: ви ходите в групу і раз на тиждень займаєтесь індивідуально.

У будь-якому випадку – вибір за вами. Приходьте, і наші методисти підберуть для вас найкращий для вас варіант.

Вартість 1 години – 450 грн.
Із носієм мови – 600 грн.

Не менше 8 занять в місяць

Заняття проводяться у школах:

 • м. Університет
  вул. Богдана Хмельницького, 57Б
  (044) 221-31-89
 • м. Печерська
  вул. Євгена Коновальця, 31
  (044) 221-22-33