Інтенсивний курс ігрового занурення в англійську

English Theatre – новий унікальний спільний проект Дому МК і відомого українсько-американського режисера Олега Ліпцина. Основна мета проекту – створення першої української англомовної театральної трупи, що грає сучасні та класичні п’єси на мові оригіналу. English Theatre – перший в Україні театральний проект, учасники якого зможуть грати в творах світової драматургії живою англійською мовою.

Протягом 15 занять / репетицій у творчій лабораторії ви будете працювати над створенням своїх персонажів, їх життям і взаємодією на сцені, занурюватися в освоєння монологів, діалогів і ігрових епізодів, розбираючи й аналізуючи ситуації та текст п’єси.

Кожна репетиція – занурення в ігрову стихію, що дарує задоволення і свободу самовираження. Весь репетиційний процес буде проходити тільки англійською мовою за матеріалами сучасної англомовної п’єси під керівництвом професійного режисера, який працює з американськими і європейськими театральними акторами. Завершиться курс відкритим показом підготовлених сцен і епізодів – Showcase in Master Klass.

Участь в проекті – унікальна можливість поліпшити свої акторські та ораторські навички, корисні в роботі й житті.

Ви будете почувати себе впевнено і легко під час публічних виступів, непомітно удосконалюючи розмовну англійську в процесі репетицій. Для цілеспрямованих, талановитих і неординарних людей проект English Theatre – можливість розкрити творчий потенціал і позбутися мовного бар’єру, спілкуючись на сучасній, живій, не книжковій мові.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць відбір учасників буде проводиться в два етапи: розгляд заявки і співбесіда. Найцікавіші заявки отримають можливість 30% знижки на всю вартість курсу.

Щоб взяти участь у кастингу, вам необхідно заповнити реєстраційну форму, вказавши свої контактні дані і пошту, куди ми надішлемо Вам завдання. Надсилати заявку потрібно за адресою englishtheatre@masterklass.ua з позначкою “English Theatre-Casting”. Після розгляду заявки організатори зв’яжуться з вами для уточнення дня і часу проведення співбесіди.

ВАЖЛИВО! Дедлайн подачі завдання: 18 cічня 2017 року (включно)

Для отримання більш детальної інформації та відповідей на всі ваші запитання пишіть нам на englishtheatre@dimmk.com.

Початок занять: 21 cічня 2017 року.

Закінчення занять і показ: 11 березня 2017 року

Місце: Дім МК (вул. Богдана Хмельницького, 57б).

Графік репетицій: 2 рази на тиждень по 2 астр. (120 хв.)
середа: 19: 30-21: 30, субота: 11: 00-13: 00

ВАЖЛИВО: графік репетицій/занять фіксований. Кожен із тих, хто бере участь, повинен подбати про можливість регулярно відвідувати заняття, щоб не переривати постановочний план і не підводити групу.

Кількість осіб в групі: до 15 осіб

Тривалість курсу: 15 занять/репетицій – 2,5 місяці

Вартість: 4 590 грн за весь курс.

Можлива оплата в три етапи, вартість одного етапу – 1 530 грн

Необхідний рівень володіння англійською мовою: В1 (середній) і вище

Необхідний вік: 18+

Додаткова інформація:

Семінар Ігрового Театру (ЗВТ) theaterigra.org

Презентаційні матеріали режисера Олега Ліпцина www.olegliptsin.com, www.liptsin.info, www.itetheater.org.