Дякуємо за запит. Наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом.

Незалежно від вашої мети вивчення мови та базового рівня, існують ключові фактори, що впливають на якісне навчання англійської й отримання реального результату:

 • Методика. Наш курс направлений на збалансування розвитку чотирьох основних мовних навиків: розмовної мови, письмової мови, сприйняття мови на слух і читання. Ми використовуємо методики навчання сучасній англійській мові, розроблені провідними британськими лінгвістами.
 • Викладачі Оксфорд Класу мають досвід роботи не менше 5-ти років, володіють престижними міжнародними дипломами, які дають право викладати англійську мову як іноземну в усьому світі, є екзаменаторами Кембриджських міжнародних іспитів. А найголовніше – розуміють запит кожного студента у вивченні англійської мови.
 • Досягнення реального результату. Всі студенти Оксфорд Класу після завершення навчального курсу складають Кембриджські міжнародні іспити (PET, FCE, CAE), які оцінюють володіння англійською мовою у відповідності з міжнародними стандартами.
 • Мовне й культурне оточення – важливий елемент програми курсу. Це постійне спілкування з англомовними «носіями» культури – художниками, акторами, музикантами, лінгвістами й, особливо, з іноземними викладачами.

Англійська для дорослих «з нуля». Навчіться долати мовний бар’єр, займаючись 3 години на тиждень

Незалежно від того, яка у вас мета для вивчення мови: робота, освіта, переїзд за кордон або просто подорож, вивчення англійської мови вимагає постійної практики.

Інакше буде як в романі Д. Д. Селінджера «Знайома дівчина»:

«Англійською вона розмовляла так само, як я — німецькою: жодного живого слова.

— Ви будете мати чашку кави?

— Я вже поїсти!

— Але ще одна чашка не бути погано.

— Великий дякую».

Окрім роботи над розширенням словникового запасу та правилами мови, важливою частиною вивчення залишається мовна практика.

Чому дорослі бояться вивчати англійську мову?

Під час вивчення іноземної мови люди стикаються з мовними і культурними труднощами, які призводять до появи страху спілкування цією мовою. Чому так відбувається? Ми виділили 3 головні причини:

 • Різниця в побудові речень. В англійській мові — чіткий порядок слів в реченні. У російській слова можна переставляти місцями, що впливає на контекст. Наприклад, фраза “I love you” має багато варіантів перекладу завдяки багатству російської мови: «Я люблю тебя», «Я тебя люблю», «Люблю тебя», «Люблю тебя я».
 • Різний переклад однакових слів. Наприклад, слова «Виходите»  та «Виходьте» пишуться майже однаково. А в перекладі на англійську — це 2 різні фрази: “You are getting out” і “Get out”.
 • Багатозначність в лексиці. Наприклад, слово “issue” має понад 35 значень. Найпоширенішими є: питання, випуск, проблема, видання, номер журналу, спірне питання та ін. Знаючи одне слово, ви можете застосовувати його в різних ситуаціях. Головне не переплутати значення.

Страх англійської у дорослих можна подолати за допомогою систематичного вивчення.

4 фактори, які вплинуть на вашу швидкість вивчення англійської

Існує міф, що дорослим складніше вивчати нову мову.

Швидкість освоєння іноземної мови залежить не від віку, а від настрою студента:

 • Рівень володіння англійською. Якщо ви вчили англійську в школі, вам буде простіше відновити базу знань.
 • Інтенсивність навчання. Вчені підрахували, що для вивчення англійської мови для дорослих «з нуля» до розмовного рівня потрібно займатися 1000 годин. Це 3 години на день протягом року. Якщо у вас немає стільки часу, вибирайте інтенсивні курси.
 • Мета вивчення мови. Кожній задачі відповідає конкретний рівень володіння мовою. Наприклад, для роботи та посвідки на постійне проживання — це Upper-Intermediate та вище, а для поїздки у відпустку достатньо рівня Intermediate.
 • Відповідна методика. Кожна людина сприймає інформацію по-різному. В одних краще розвинене аудіальне, у інших — візуальне сприйняття. Завдання викладача — підібрати методику відповідно до особливостей студента. Багато курсів англійської для початківців в Україні цього не враховують.

Як обрати курси, які допоможуть вивчити розмовну англійську?

Ви можете роками ходити на курси, проте всеодно не розмовляти англійською. І причина не у віці і не в 12 граматичних часах.

Для того, щоб ви отримували тільки прикладні знання, уроки англійської для дорослих повинні відповідати 4 критеріям:

 •       Збалансована методика. На курсах іноземної мови, які орієнтовані на результат, методика повинна бути спрямована на всі 4 види мовної діяльності: читання, правопис, аудіювання та розмовну практику.
 •       Досвідчені викладачі. У школах, де викладають студенти і носії мови без вищої освіти, ви отримаєте тільки базовий рівень. Для того, щоб отримати вищий рівень, навчайтеся у досвідчених викладачів.
 •       Гарантія результату. Курси англійської повинні гарантувати отримання конкретного мовного рівня за конкретний період часу.
 •       Мовне та культурне середовище. Комунікативне середовище допомагає студентам подолати мовний бар’єр. Його формують не тільки заняття, а й культурні заходи, свята і розмовні клуби.

Процес навчання в школі Оксфорд Клас ґрунтується на таких принципах:

 • ми формуємо програму навчання на основі британських методик;
 • наші викладачі та носії мови мають досвід роботи від 5 років, підтверджений міжнародними екзаменами та сертифікатами (CELTA, DELTA, TOEFL, IELTS, FCE, CAE, CPE);
 • ми гарантуємо отримання конкретного мовного рівня, навіть якщо ви розпочинаєте вивчення англійської «з нуля»;
 • в нашій школі вже 25 років панує справжня британська атмосфера: ви можете відвідувати тренінги, розмовні клуби і театральні курси англійською.

В Оксфорд Клас уроки англійської для дорослих-початківців — це не повернення за шкільну парту. Заняття в нашій школі — інтерактивні, починаючи від дизайну класу, в якому ви навчатиметеся, і закінчуючи формою проведення уроку.

Оксфорд Клас — це маленький острівець Британії в Києві. Завітайте на першу зустріч і переконайтесь на власному досвіді в тому, що наша методика ефективна!