Дякуємо за запит. Наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом.

Незалежно від вашої мети вивчення мови та базового рівня, існують ключові фактори, що впливають на якісне навчання англійської й отримання реального результату:

  • Методика. Наш курс направлений на збалансування розвитку чотирьох основних мовних навиків: розмовної мови, письмової мови, сприйняття мови на слух і читання. Ми використовуємо методики навчання сучасній англійській мові, розроблені провідними британськими лінгвістами.
  • Викладачі Оксфорд Класу мають досвід роботи не менше 5-ти років, володіють престижними міжнародними дипломами, які дають право викладати англійську мову як іноземну в усьому світі, є екзаменаторами Кембриджських міжнародних іспитів. А найголовніше – розуміють запит кожного студента у вивченні англійської мови.
  • Досягнення реального результату. Всі студенти Оксфорд Класу після завершення навчального курсу складають Кембриджські міжнародні іспити (PET, FCE, CAE), які оцінюють володіння англійською мовою у відповідності з міжнародними стандартами.
  • Мовне й культурне оточення – важливий елемент програми курсу. Це постійне спілкування з англомовними «носіями» культури – художниками, акторами, музикантами, лінгвістами й, особливо, з іноземними викладачами.