Дякуємо за запит. Наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом.

Підлітків відносять до категорії найактивніших та найамбітніших студентів, які швидко й легко освоюють іноземну мову.

 Ключовими факторами при навчанні підлітків  англійській в Оксфорд Класі є:

 • мовний матеріал, цікавий та мотивуючий для студента. В процесі викладання ми використовуємо актуальні інформаційні ресурси й сучасні методики, розроблені провідними британськими лінгвістами.
 • робота над проектами, як обов’язковий елемент програми. Перевага проектної роботи полягає в можливості використовувати сучасні освітні тренди й розвивати в  такий спосіб креативність та критичне мислення, вміння аналізувати й знаходити рішення.
 • сучасні технології та міждисциплінарність навчання відкривають необмежені можливості для того, щоб зробити викладання захопливим, різностороннім та якісним.
 • особистість та професійність викладача. Наші викладачі – це люди, які говорять з підлітком однією мовою. Це рівні зі студентами учасники освітнього процесу, партнери та порадники, які допомагають розвивати  кращі особисті якості студента.
 • британське культурне середовище – важливий елемент програми курсу. Це постійне спілкування з «носіями» культури – художниками, акторами, музикантами й, власне, з іноземними викладачами. Англійська в Оксфорд Класі – це більше ніж мова!
 • викладачі Оксфорд Класу володіють міжнародними дипломами, є екзаменаторами Кембриджських міжнародних іспитів.
 • після завершення навчального курсу студенти складають Кембриджські міжнародні іспити  (B1Preliminary for schools, B2First for schools, C1 Advanced)

Курси англійської мови для підлітків допоможуть підготуватися і здати ЗНО на 180+ балів

У підлітковому віці дитина прагне до нових можливостей, експериментуючи і приміряючи на себе різні ролі. Дуже важливо в цей період підтримати її та направити енергію в потрібне русло, наприклад: на вивчення англійської мови.

Тімоті Донер з Великобританії ще школярем знав лише рідну англійську мову. У 13 років він почав захоплюватися культурою Близького Сходу і вивчати іврит, слухаючи ізраїльську групу “Hadag Nahash”.

Зараз Тімоті називають «наймолодшим поліглотом у світі». Він знає 20 мов на розмовному рівні, включаючи перську, російську та китайську. Ось, що говорить про своє захоплення:

«Я вивчив 20 мов. Але не відразу зрозумів, що ці знання потрібні не для того, щоб торгуватися з продавцем кебаба арабською або робити замовлення в індійському ресторані на хінді. Вільне володіння іноземною мовою це мистецтво».

Перспективи, які відкриває англійська мова для школярів

Завдяки знанню мов, Тімоті Донер відкрив для себе широкий світ можливостей. Ми виділили головні з них:

 • Складання іспитів. У 15-17 років підлітки складають свої перші державні іспити та ЗНО з англійської мови. Шанси отримати високі бали і вступити в омріяний вуз значно збільшуються, якщо школяр відвідує курси англійської мови.
 • Можливість вступити до іноземного вузу. Англійська мова дає можливість не лише добре скласти іспити при вступі до вітчизняного університету, а й успішно скласти міжнародні іспити TOEFL, IELTS, Cambridge assessment.
 • Нові джерела інформації. Підліток, який знає англійську, отримує необмежений доступ до якісних джерел інформації. Вчені в 2015 році порахували, що 3 з 5 дітей (60 %) у віці від 3 до 17 років користуються інтернетом. Цей показник в 6 разів перевищує дані, отримані в 1997 році.
 • Позбавлення комплексів. Вивчення англійської допомагає школяреві подолати мовний бар’єр під час спілкування з новими людьми.
 • Нові друзі. Знання англійської мови дає школярам можливість розширювати своє коло спілкування і заводити нові знайомства по всьому світу.

Переваги школи “Оксфорд Клас” для підлітків

Підлітки завжди стежать за трендами, і ми вже 25 років намагаємося не відставати від них. Наша команда пропонує інноваційні методики у вивченні англійської:

 • Викладання проводиться за програмою, розробленою в Кембриджі на основі сучасних навчальних джерел.
 • Використання ІКТ-методик (відео, онлайн-вправи, аудіозаписи) робить процес навчання школярів англійської більш різноманітним.
 • Робота над персональними і груповими проектами допомагає розвинути у студента креативність і критичність мислення, вміння аналізувати і знаходити рішення.
 • Навчання ведуть досвідчені викладачі, кваліфікація яких підтверджена на міжнародному рівні (CELTA, DELTA, TOEFL, IELTS, FCE, CAE, CPE).
 • Спілкування з носіями мови буде не тільки цікавим досвідом, але і корисним навиком для комунікації.
 • Складання міжнародних іспитів (B1 Preliminary for schools, B2 First for schools, C1 Advanced) після закінчення курсу стане першим кроком на шляху до успішного майбутнього.

Шукаєте мовну школу, яка зможе зацікавити вашу дитину до вивчення іноземної мови? Приходьте!

В Оксфорд Клас вивчення англійської — це світ нових вражень і можливостей для підлітків!