Коли Олена перебуває в оточенні своїх підлітків – студентів, одразу буває навіть складно визначити хто ж з них студент, а хто – викладач. І справа не тільки в тендітній статурі і природній молодості. Мабуть, головна якість Олени – молодість душі, відкритий погляд на світ, дитяча безпосередність і чистота.

Насправді, Олена – навчений досвідом викладач. За її плечима – 17 річний стаж роботи, викладання в одному з Київських ВНЗ, робота як з дітьми, які її обожнюють, так і з бізнесменами, банкірами, ITішніками. Олена – професійний перекладач, багато років працювала в Асоціації кікбоксингу.

На рингу вона, звичайно, не виступала, але сміливість, бунтарський дух і любов до спорту трансформувалися в захоплення до велопоходів на далекі дистанції, спільно з двома маленькими дітьми. А ще вся її велика родина любить джаз.

Dear students!

How lucky you are to discover this amazing world of English language! Sometimes your journey will be unpredictable, you will face twisted turns and rollercoaster ride during your learning process. But believe me: soon you will fall in love with it. It’s  the coolest language ever! English opens the doors to your prosperous life and provides you with opportunities to make friends all around the world and get the job of your dream!

And I will be your guide on the way! See you in Oxford Klass!