День відкритих дверей 2017

10 вересня, починаючи з 10-ої години, в Домі МК та Оксфорд Класі розпочинається День відкритих дверей!

Спільно з українськими письменниками та видавцями, художниками та музикантами, мовознавцями та мистецтвознавцями, акторами та режисерам ми відкриємо новий сезон пошуку власної мови.

У цей день (і в новому сезоні) в нашому Домі буде звучить Мова – рідна й іноземна, музична й графічна, поетична та прозова, мова дитяча й батьківська. Кожен зможе знайти свою мову, а, можливо, навіть стати «поліглотом».

Оксфорд Клас запрошує вас познайомитися з нашою школою, викладачами, весело і пізнавально провести час з гостями і партнерами Дому МК!

У програмі подарунки і розіграші сертифікатів, безкоштовне тестування на визначення рівня володіння англійською, концерти відомого українського композитора Вікторії Польової та неперевершеного бенду Jazz in Kiev, зустрічі з мистецтвознавцями і письменниками, бродвейський мюзикл і творчі майстер-класи, презентація проекту Англійський театр, відкриття виставки Темо Свірелі, смачні страви та напої від нашого Master Friends Cafe…  

У цей день, як і протягом всього року, усі, і дорослі, і діти, знайдуть для себе заняття до душі.

Вхід вільний!

 

Простір англійської мови від школи “Оксфорд Клас”

12:00 – 13:00урочиста церемонія вручення сертифікатів екзаменаційного центру Cambridge English Language Assessment UA009

13:00 – 15:00Speed-dating ”How to be…” – лише 10 хвилин з носіями англійської покажуть, наскільки ви вільно можете провести бесіду з іноземцем на різні теми – мистецтва, спорту, подорожей, відчуття світу. Кожен може себе спробувати мандрівником, який невимушено і легко спілкується з британцем чи американцем. Усі учасники англомовного Speed-dating беруть участь у розіграші наших призів. Головний приз – безкоштовне складання іспиту у Cambridge English Language Assessment UA009.

14:00 – 16:00безкоштовне тестування для дітей, підлітків і дорослих на визначення рівня володіння англійською мовою – протягом дня наші викладачі допоможуть вам визначити ваш рівень володіння англійською і порадити, як удосконалювати своє мовні навички.

12:00 – 17:00безкоштовний пробний міжнародний кембриджський іспит: кожен у цей день може відчути себе на півгодини “студентом”, який долає будь-які труднощі й одержує визнання навіть у Кембриджі!

 

Простір візуальної мови для дітей і дорослих
від Арт-Майстерні Дому МК

12:00 – 17:00 – Арт-Майстерня Дому МК створює простір художньої свободи, самовираження й нового мистецького погляду на щодення. Протягом дня діти й дорослі можуть взяти участь у різноманітних майстер-класах, зокрема:
– зі створення колажу «Яскраві спогади про літо»: дайте волю творчості та перетворіть свої враження від літнього відпочинку на твір мистецтва;
– мистецтва ілюстрації з Марисею Руцькою: її листівки  надихатимуть на творчі експерименти і дискусії;
– картина на холсті різнокольоровими барвами для дітлахів віком 4-7 років;
– шаржі з українською художницею Марією Матієнко; 
– святковий пакунок для книжки. 

Також у рамках проекту відбудуться події наших партнерів – архітектурного проекту для дітей і підлітків Archikids.

 

Простір мови книги та українського видавця
куратор – мистецтвознавець Діана Клочко

Цей майданчик покликаний бути діалогічним. ви можете не лише познайомитися з книжками українських видавництв, а й долучитися до розмов про життя, мандрівки, мистецтво, мову, ментальність, традицію. Ми хочемо говорити на теми, які оминаються, ми прагнемо чути Вас.

13:00 – лекція мистецтвознавиці Діани Клочко “Навіщо Параджанов творив ассамбляжі?”

13:30 – презентація видавництва Laurus “Мовне дерево наших книжок”

14:00 – розмова з українським письменником Олексієм Гедеоновим про мови Львова і Києва;

15:00 – розмова з докторкою філософських наук, письменницею Іриною Малишко про мовний простір Москва-Донецьк-Київ (досвід життя і подорожей)

16:00 – презентація журналу “Бурлеск”

17:00 – розмова з Катериною Лєбедєвою про мову фотографій Софії Яблонської


Простір музичної мови

18:00 – Дім МК радий запросити Вас на четвертий концерт в рамках Фестивалю музики Вікторії Польової — «Сад книг». У Вас є можливість вирушити в захопливу музичну мандрівку, у якій мовою голосу та мовою перфомансу закладене філософське сприйняття книги.

20:00 – Jazz in Kiev представляє джазовий концерт, адже джаз є мовою вільних людей!

Jazz in Kiev Band – це відомі українські музиканти поєднані музикою, яку люблять. Колектив постійно виступає на різних локаціях у Києві, грав у Львові та Одесі, брав участь у фестивалях у Луцьку, Рівному, Черкасах, Чорноморську (Koktebel Jazz Festival). Програма виступу Jazz in Kiev Band побудована на бразильській, латиноамериканській музиці та гарних баладах.

Простір мови образотворчого мистецтва

19:00 – офіційне відкриття виставки видатного грузинсько-українського художника Темо Свірелі


Простір мови смаку

Протягом дня насолодіться затишною атмосферою та вишуканим смаком у Master Friends Cafeю Початок сезону у Домі МК – це оновлене меню, дружня атмосфера, простір для справжніх гурманів.

Також протягом дня:

  • ви познайомитеся з театральною мовою проекту English Theatre, створеного у співпраці з українсько-американським театральним режисером Олегом Ліпциним,
  • зануритеся в мову мюзиклу проекту Бродвей Kids,
  • дізнаєтеся про можливість спробувати себе у ролі журналіста, письменника і навіть сценариста, відвідуючи Літературну майстерню Дому МК.