Екзамен PRE A1 STARTERS підтверджує володіння англійською мовою на рівні preA1, згідно з загальноєвропейською системою градацій мовних рівнів (CEFR). Екзамен PRE A1 STARTERS є першим та найпростішим серед міжнародних екзаменів з англійської мови.

Для кого буде корисний Pre A1 Starters:

Екзамен розрахований на дітей молодшого шкільного віку 6-8 років. PRE A1 STARTERS для дітей є хорошою мотивацією для подальшого вивчення англійської мови, а для батьків є об’єктивною та неупередженою перевіркою знань їхньої дитини.

Екзамен проходить в дружній атмосфері, звучить приємна музика, що допомагає маленьким кандидатам розслабитись та зрозуміти, що екзамени можуть бути цікавими та приємними. Exams can be fun!

Переваги Pre A1 Starters:​

  • незалежно від результату ВСІ кандидати отримують міжнародний сертифікат, який не має терміну дії;
  • підтвердження вміння спілкуватися англійською мовою на елементарному рівні;
  • відмінна мотивація для подальшого навчання.

Формат іспиту:

Міжнародний іспит PRE A1 STARTERS складається з 3 частин.

Іспит включає перевірку таких мовних навичок як читання та письмо, аудіювання, спілкування.

Reading and Writing / Читання і Письмо

Тривалість 20 хв., 5 частин (25 запитань).

Завдання тесту: вірно відмітити правильну картинку, вставити потрібні слова у відповідне місце тексту, правильно скласти слово з літер.

Listening / Аудіювання

Тривалість 20 хв., 4 частини (20 запитань).

Дитина повинна правильно провести лінію від озвученого предмету до слова, розфарбувати відповідний малюнок (перевірка знання кольорів), правильно написати прості знайомі слова та цифри.

Speaking / Спілкування

Тривалість 3-5хв. Проводиться індивідуально з міжнародним екзаменатором.

Дитина дає відповіді на прості запитання про себе, про свою родину, робить простий опис картинки, шукає відмінності на картинці або серед предметів.

Екзамен PRE A1 STARTERS проходить у паперовій формі.

Вартість екзамену Pre A1 Starters: 1800грн.

Умови реєстрації:

Іспити проходять згідно з графіком. Ознайомитися з ним можна на нашому сайті oxfordklass.com. Зареєструватися на іспит можна, заповнивши заявку у нас на сайті, або по телефону (0800) 335-726.

ПРОБНІ ІСПИТИ: