Про школу

Школа англійської мови Оксфорд Клас – це:

 • Англійська для дітей та дорослих

Понад 50 навчальних програм як для дітей від 4-х років, так і специфічна бізнес англійська для конкретної галузі бізнесу .

 • школа із 23-літньою історією та корінням з Оксфорду 

23 роки назад ми були однією з перших  невеликих приватних шкіл англійської мови в Києві. За 23 роки свого існування  ми виросли в школу з міжнародним визнанням – Cambridge English*, Quality English**.

У  1994 році ми взяли на себе сміливість і зухвалість вчити англійської  абсолютно по-новому, а ще точніше – по-Оксфордські, використовуючи особистісний підхід в навчанні (tutorials), оригінальні британські навчальні посібники і комунікативну методику , навчаючи не теорії мови, а активній розмовній мові і дітей, і дорослих. Все, що зараз є a must, 23 роки тому було по-справжньому інноваційним!

 • Авторизований Міжнародний Платиновий Екзаменаційний Центр складання Кембриджських Екзаменів Authorized Platinum Exam Centre UA009

Наша гордість – платиновий статус міжнародного екзаменаційного центру кембриджських іспитів з англійської мови. З 2012 р Оксфорд Клас одна з небагатьох шкіл в Україні, що має право приймати міжнародні іспити. Ми готуємо і приймаємо всі, найпопулярніші іспити: для дітей-YLE; для школярів і дорослих-A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency, Lingua Skills; для бізнесу – BEC, BULATS; для викладачів англійської -TKT

 • школа з командою професійних викладачів, міжнародних екзаменаторів

Наші викладачі – наш золотий фонд. Всі вони, як українські, так і носії мови – професійні викладачі з міжнародними дипломами, з досвідом роботи не менше 5 років, що працюють як з найменшими 4-х річними малюками, так і з корпоративними клієнтами. У нашому штаті – міжнародні екзаменатори, які знають чому вчити та як. А ще – це дружна команда людей, закоханих в англійську мову! 

 • ШКОЛА З МОВНИМ СЕРЕДОВИЩЕМ

Оскільки вивчення іноземної мови проходить в штучному середовищі, ми розуміємо, що одних знять -замало. Тому ми вважаємо своїм зобов’язанням створити максимум умов для розмовної практики. В доповнення до учбових програм ми пропонуємо змістовні та цікаві унікальні проекти:

English Theatre – унікальний спільний проект Дому МК і відомого українсько-американського режисера Олега Ліпцина, що розпочався в січні 2017 року. English Theatre – один з перших в Україні театральних проектів, учасники якого намагаються грати в творах світової драматургії “живою” англійською мовою під керівництвом професійного режисера, що працює з американськими та європейськими театральними акторами.

 • розмовний клуб, англомовні лекції та майстер-класи з мистецтва, психології, бізнесу

Оксфорд Клас – це не тільки уроки.  Наш розмовний клуб –  це зустрічі з дуже цікавими людьми, гостями та друзями Дому МК, частиною якого ми є. Хочете подивитися ретро кінострічку з особистої колекції британського доктора наук з Оксфорду – будь ласка, хочете поспілкуватися по-дружньому із зіркою світової величини, композитором, піаністом, або репером з Великобританії – будь ласка, хочете отримати унікальні практичні знання від західного бізнесмену, або американського психолога – ласкаво просимо.

 • освітні програми закордоном

За допомогою Оксфорд Класу ви зможете відправитися в освітню поїздку за кордон: всією родиною, тільки школярі, тільки співробітники … Якість і задоволення гарантоване, тому що перш ніж пропонувати вам, ми обов’язково побували там самі. Усі школи-партнери, з якими ми працюємо, входять до міжнародної асоціації Quality English. Ми можемо підібрати школу і курс, допомогти з оформленням візи і навіть супроводити вас в поїздці. Великобританія, Америка, Мальта, Канада, європейські країни – все до ваших послуг!

 • ШКОЛА З КУЛЬТУРНИМ СЕРЕДОВИЩЕМ

Не дарма слоган школи “Оксфорд Клас” – English. Art of Language. Ми щиро вважаємо, що якісно вивчити мову без знання культури – неможливо. Саме тому ми пропонуємо програми, що відкривають британську культуру:

Йдеться про унікальну добірку матеріалів з пластичних видів мистецтв (живопис, графіка, скульптура) Великобританії XX століття. Кожна бесіда присвячена окремому напрямку, періоду або групі британського мистецтва і включає в себе не тільки демонстрацію творів, але також коротку історичну довідку про певний час, взаємозв’язки з європейським і американським мистецтвом.

 • концерти джазової і класичної музики, кіноклуб

Майже кожного дня впродовж тижня ви можете відвідати популярні культурні події за вашим смаком: вівторок – кіноклуб, мовою оригіналу; середа-джазовий концерт, четвер -концерт класичної музики, субота -лекційні програми та ін.

 •  школа із уважним ставленням до студентів

Особливістю школи «Оксфорд Клас» є щира турбота про результати навчання кожного студента. “Оксфорд Клас” – це школа, яка працює на результат. За роки нашого існування більш ніж 50 000 студентів отримали якісні знання з англійської, як іноземної. 100% студентів, які навчалися в “Оксфорд Класі” успішно здають міжнародні кембріджські іспити. Це дозволяє отримати престижні робочі місця, пройти навчання за кордоном … Ми знаємо кожного в обличчя, знаємо, хто чим живе і про що мріє. В Оксфорд Клас ходять сім’ями, поколіннями, роками. І, найчастіше тому, що Оксфорд Клас стає частиною життя – клубом за інтересами, місцем зустрічей, і просто сім’єю! Кожен з нас, як студент, так і вчитель – унікальний і рівний учасник процесу, що створює життя школи в цілому.

 • школа у тихому, зеленому центрі міста, у Домі мистецтва та освіти Майстер Клас (Дім МК)
 • школа з відмінною інфраструктурою: кафе, книжкова крамничка, бібліотека, швидкий безкоштовний wі-fi, арт-галерея, охорона.

Усі деталі за телефоном: (044) 594 10 64

Cambridge English Language Assessment – екзаменаційний синдикат при Кембриджському університеті, який працює на міжнародному ринку вже понад 100 років. Брав участь в розробці Загальноєвропейських компетенцій володіння іноземною мовою (CEFR).

Пропонує понад 20-ти  іспитів Cambridge English, що враховують різні вікові та професійні категорії, а також рівень знання мови.

Іспити Cambridge English

 

Quality English – міжнародна асоціація найкращих незалежних шкіл англійської мови, створена у 2002 році. Об’єднує під своїм брендом школи, в принципах яких якість має першочергове значення. Школи-члени асоціації повинні мати локальну акредитацію, що підтверджує їхні високі академічні стандарти.

Quality English – єдина освітня організація, що проводить опитування ринку для включення школи до складу асоціації та регулярно інспектує школи. Керівництвом асоціації проводяться опитування серед студентів та співробітників шкіл. Перевіряється якість викладання, робота адміністрації, умови, в яких проводяться заняття тощо.Членство асоціації Quality English не можливо замовити чи сплатити. Усі школи “Hand picked” («відібрані вручну»), що задекларовано в слогані асоціації “The best of independent English Language Schools”

Статус члена асоціації Quality English – це впевненість в тому, що ви, як студент, отримаєте якісний результат і ваше навчання буде в задоволення.

Оксфорд Клас – єдина в Україні школа, яка входить до складу Quality English.