Індивідуальні заняття

Дякуємо за запит. Наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом.

Щільний графік навчання, стислі терміни, майбутня закордонна подорож, необхідність складання міжнародного іспиту, потреба в нестандартній навчальній програмі, заповнення прогалин у знанні мови (відпрацювання граматики, сприйняття мови на слух, навик говоріння та ін.), індивідуальні особливості (неспішний темп сприйняття інформації, страх говорити чужою мовою, складності вливатися в новий колектив)…

Усе вищеперераховане говорить на користь індивідуальної форми занять.

Індивідуальна форма навчання англійської в Оксфорд Класі дозволяє вибрати «свого» викладача, мати зручний і гнучкий графік занять, вирішити поставлені завдання в реальному режимі часу.

Вартість:

 • 450 грн / год з українським викладачем
 • 600 грн / год з носієм мови

Репетитор англійської — ментор для тих, хто вивчає англійську мову

Чи знаєте ви, чому з кожним роком на співбесідах зростають вимоги до претендентів? Важливу роль тут відіграє знання англійської мови. Про це свідчить і статистика МОН України за 2017 рік: 60% абітурієнтів займаються англійською додатково, щоб успішно скласти ЗНО.

Відомо також, що самостійні заняття — це тільки половина успіху. Закріпити отримані знання під силу досвідченому наставнику, який допоможе вам розвинути мовний навик.

Шукати репетитора англійської жителів Києва спонукають різні причини.

Вам знадобиться репетитор, якщо ви:

 • абітурієнт або у вас інтенсивний графік навчання;
 • готуєтеся до міжнародних та державних іспитів (ЗНО, TOEFL, IELTS, General English);
 • хочете «заповнити» прогалини в знаннях (теми з граматики, аудіювання);
 • бажаєте подолати психологічний і мовний бар’єри;
 • звикли до помірного темпу навчання і любите працювати на самоті.

Також студенти звертаються за послугами репетитора, якщо:

 • терміни для вивчення мови сильно обмежені (Підготовка до закордонного відрядження, отримання ВНП);
 • через напружену роботу підходить лише плаваючий графік навчання;
 • зважаючи на обставини, вивчати англійську доводиться вдома або онлайн (при догляді за дитиною, наприклад);
 • необхідно відновити знання після тривалої перерви.

Репетитор з англійської VS школа

Статистика Google Trends показує, що популярність послуг репетитора щорічно зростає на 15 %. Майже третина запитів в мережі на тему приватних уроків — це “репетитор з англійської мови”.

Що дає навчання у приватного викладача? Ми виділили 3 переваги.

Навчання в «індивідуальному темпі». Важко запам’ятати теми Past Perfect Continuous або Gerund? На заняттях з репетитором ви можете приділити цій темі стільки часу, скільки необхідно, щоб знати її на «відмінно».

Інноваційні індивідуальні методики. Досвідчений репетитор англійської добре знає відмінності між типами сприйняття інформації. Ви — візуал? Репетитор запропонує інтелект-карти (mind-maps) та навчальні відео. Ви — аудіал? Педагог спеціально для вас підбере подкасти з цікавими темами.

Онлайн-навчання. Часто буваєте у відрядженнях або подорожуєте? Це не привід відмовлятися від вивчення англійської. Беріть ноутбук з собою — і ваш репетитор буде поруч у будь-якому куточку світу.

Вже зважилися вивчати мову з викладачем, але не знаєте, де його знайти?

Ми вам допоможемо! Викладачі Oxford Klass — професіонали, які знають, як зробити вивчення англійської захоплюючим.

Наша команда — це дипломовані педагоги та носії мови, які підтвердили свою кваліфікацію сертифікатами міжнародного рівня (CELTA, DELTA, TKT, TOEFL). Вже понад 25 років наші студенти вивчають англійську під керівництвом досвідчених наставників Oxford Klass.

Тепер наші педагоги готові поділитися своїми знаннями і з вами! Зв’яжіться з нашим консультантом, і він допоможе вибрати викладача для продуктивного вивчення англійської мови.