Англійська з носієм

Режим: 2 рази на тиждень (90 хв заняття)
Повний курс: 8 місяців
Вартість, міс.: 2700 грн
Рівні: В1-С2
Дні занять: Пн, Пт / Вт, Чт
Група: 10 студентів
Режим:
Дякуємо за запит. Наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом.

Хто буде заперечувати, що найкращий спосіб вивчення англійської мови – це спілкування з його носієм? Тим більше для підлітків! По-перше, підліток з перших хвилин потрапляє в таку ситуацію спілкування, коли абсолютно неможливим і марним буде використання рідної мови. Хіба це не потужний стимул якнайшвидше заговорити, щоб бути зрозумілим? По-друге, це ще й неймовірна винагорода за старання – переконатися в тому, що тебе розуміє іноземець і ти можеш з ним спілкуватися! По-третє, це справжня перевірка міцності отриманих знань.

В Оксфорд Класі носії мови це професійні викладачі, які отримали міжнародні дипломи про право викладання англійської як іноземної, це міжнародні екзаменатори, які знають норми і стандарти мови і це педагоги, з великим досвідом роботи зі слов’янською аудиторією.

Результатом таких занять буде подолання мовного бар’єру, міцні знання і впевненість, вміння легко і вільно висловлювати свої думки. А професіоналізм наших викладачів дозволить перетворити вивчення мови в захопливий процес!