Розмовний клуб

Дякуємо за запит. Наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом.

Дуже багато шкіл пропонує серед своїх курсів та програм «Розмовний клуб». Усі вони, як правило, мають один і той самий формат: визначена тема, викладач і випадкова група людей, що починає за командою вчителя посилено практикує свою розмовну англійську.

Оскільки наша школа є частиною культурно-освітнього центру Дім МК, ми зустрічалися з безліччю художників, акторів, музикантів, психологів, лекторів і просто неймовірно цікавими, талановитими людьми різних національностей, віку і професій. Ідея принципово нового формату розмовного клубу народилася саме з цих зустрічей.

Перш за все, такий клуб ми відкривали для самих себе. Нам було неймовірно цікаво знайомитися і спілкуватися з яскравими і неординарними особистостями. Серед них: відомий на міжнародному рівні англійський музикант і композитор Jonathan Powell, визнана у всьому світі геніальна піаністка з Лондона Chisato Kusunoki і спеціальний гість Gadzzilla project, реп вокаліст King Kwa Zulu!

У нас грандіозні плани. Ми плануємо запрошувати не менше цікавих і яскравих людей. Обіцяємо  вам не вдасться відмовчатися, хоча б тому, що вам буде дуже цікаво слухати і навіть посперечатися!

До зустрічі!

Зустрічі проходитимуть раз на місяць.

Вартість квитка – 100 грн.

Для студентів – 50 грн.

Для студентів Оксфорд Клас участь безкоштовна.