Розмовний клуб

Дякуємо за запит. Наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом.

Дуже багато шкіл пропонує серед своїх курсів та програм «Розмовний клуб». Усі вони, як правило, мають один і той самий формат: визначена тема, викладач і випадкова група людей, що починає за командою вчителя посилено практикує свою розмовну англійську.

Оскільки наша школа є частиною культурно-освітнього центру Дім МК, ми зустрічалися з безліччю художників, акторів, музикантів, психологів, лекторів і просто неймовірно цікавими, талановитими людьми різних національностей, віку і професій. Ідея принципово нового формату розмовного клубу народилася саме з цих зустрічей.

Перш за все, такий клуб ми відкривали для самих себе. Нам було неймовірно цікаво знайомитися і спілкуватися з яскравими і неординарними особистостями. Серед них: відомий на міжнародному рівні англійський музикант і композитор Jonathan Powell, визнана у всьому світі геніальна піаністка з Лондона Chisato Kusunoki і спеціальний гість Gadzzilla project, реп вокаліст King Kwa Zulu!

У нас грандіозні плани. Ми плануємо запрошувати не менше цікавих і яскравих людей. Обіцяємо  вам не вдасться відмовчатися, хоча б тому, що вам буде дуже цікаво слухати і навіть посперечатися!

До зустрічі!

Зустрічі проходитимуть раз на місяць.

Вартість квитка – 100 грн.

Для студентів – 50 грн.

Для студентів Оксфорд Клас участь безкоштовна.

Вивчайте розмовну англійську і знайомтеся зі знаменитостями!

Англійською мовою володіє близько мільярда людей, тобто 15 % населення Землі. При цьому для 410 мільйонів людей вона є рідною.

В Україні лише 18% населення знають англійську на рівні вище середнього (Upper-Intermediate). Для порівняння: у Західній Європі 36 % населення вільно володіють розмовною англійською.

Хочете бути серед цих 18%? «Ламайте» мовний бар’єр і перетворюйте свої пасивні знання в активний навик!

Що дає вміння говорити англійською?

Ми виділили 4 пункти, які підтверджують, що розмовна англійська мова в сучасному житті є важливою.

Загальний розвиток. Вивчення іноземних мов розвиває ваш мозок. У прямому сенсі. Окремі зони мозку, наприклад, гіпокамп, а також кора великих півкуль починають рости в процесі освоєння нової мови.

Життя без кордонів. Англійську, яка є офіційно визнаною у 85 країнах, розуміють практично в будь-якому куточку світу. Тому знання англійської дарує безмежні можливості для життя, спілкування і кар’єри.

Престижні вакансії. За статистикою, в Україні фахівці зі знанням розмовної англійської мови отримують зарплату втричі більшу, аніж ті, хто працює на аналогічних посадах, але не володіє мовою.

Нові знайомства; “Дружба та братство – найбільше багатство” 😉 це прислів’я актуальне і в сфері вивчення мов. Знаючи іноземні мови, ви з легкістю знайдете нових друзів.

Розмовний клуб — спосіб подолати мовний бар’єр

Розмовний клуб (Toast-master club) проводить регулярні зустрічі, під час яких учасники практикують навички розмовної англійської мови.

Від курсів англійської мови розмовний клуб відрізняється тим, що його відвідують люди (8-16 осіб), які мають різний рівень знань англійської (як мінімум, Pre-Intermediate).

Головна мета зустрічі — навчити людей долати мовний бар’єр і не боятися робити помилки.

Ми практикуємо такі форми проведення клубних зустрічей, як:

  • вільна дискусія на загальну тему;
  • настільні та словесні ігри;
  • англомовний квест;
  • перегляд фільму мовою оригіналу з наступним його обговоренням.

Новий формат розмовного клубу в школі Oxford Klass

Команда Oxford Klass розробила новий формат розмовних клубів у Києві. У будинку МК, де ми знаходимося, панує творча атмосфера. Як результат, ми організовуємо і проводимо пізнавальні зустрічі з відомими особистостями.

Нас вже відвідали такі іноземні артисти, як:

  • англійський музикант і композитор Jonathan Powell;
  • піаністка з Лондона Chisato Kusunoki;
  • репер King Kwa Zulu, спеціальний гість Gadzzilla project.

Під час зустрічей наші студенти змогли не тільки поліпшити комунікативні навички, а й розширили кругозір, дізнавшись про життя знаменитостей з перших вуст.

Бажаєте приєднатися? Приходьте! Ми завжди готові до діалогу, особливо англійською 😉