Оксфорд Клас – школа англійської мови з британським духом

Вивчення англійської мови та отримання реальних навичок допомагає знайти більш престижну роботу, вільно почувати себе в іншій країні і культурно розвиватися. У школі англійської мови Оксфорд Клас ми приділяємо особливу увагу комплексному зануренню в мовне середовище: сприйняття мови в усіх формах, знайомство з культурою, а також історією. Ви отримуєте не просто набір граматичних правил і словниковий запас, а вміння говорити, слухати і бути гарним співрозмовником.
Наші студенти легко здають іспити на рівень знання англійської мови в AUTHORIZED EXAM CENTRE UA009, а результати відповідають тим, що вони отримали на курсах.

Як правильно обрати курси англійскої мови в Києві

За статистикою онлайн дослідження TNS в Україні 89% населення вчили або вчать англійську мову, але при цьому лише 18% з них знають іноземну на рівні вище середнього. Цифри вказують на те, що бажання вивчити іншу мову та культуру, щоб отримати престижну роботу, подорожувати і розвиватися у людей є, але реалізація страждає.
Школа англійської мови повинна не просто проводити уроки і власне тестування в кінці навчання, а нести відповідальність за реальну відповідність міжнародним стандартам.
В авторизованному екзаменаційному центрі є можливість скласти популярні іспити: Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), BEC (Business English Certificates), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE), TKT, Delta (Module 1) і підтвердити рівень володіння англійською мовою за міжнародною системою оцінювання. Сертифікат використовується при отриманні гранту на освіту, а також при працевлаштуванні.
7 порад при виборі курсів англійської в Києві
 1. Зверніть увагу на те, скільки років компанія на ринку, чи є відгуки. Не існує хороших курсів з англійської мови, про які б ніхто не чув. Спробуйте знайти максимум інформації про школу, подивіться в соцмережах, щоб скласти першу думку.
 2. Дізнайтеся кваліфікацію викладачів, які методи навчання вони використовують і чи є їх власні напрацювання. Хороші вчителі не просто читають матеріал з підручників і пояснюють його, але й показують приклад, допомагають розкритися і заряджають мотивацією на вивчення.
 3. Школа повинна мати ліцензію, та дуже важливо, щоб вона була членом  міжнародних асоціацій, які накладають відповідальність на якість обслуговування і отриманих знань.
 4. Незважаючи на тренд щодо вузької спеціалізації, мовним школам властиво мати класи з різних рівнів англійської мови: Elementary, Intermediate, Advanced. Це надасть вам можливість продовжувати навчання з вподобаним викладачем без необхідності зміни школи.
 5. Маленький склад групи, оптимальна кількість до 10 осіб. Чим менше людей в класі, тим більше уваги приділяється кожному студенту. Якщо ви вивчаєте англійську з нуля, то зверніться до школи, де вам будуть приділяти час.
 6. Неефективно вчити мову без прив’язки до соціальних, фізичних і культурних особливостей людини. Саме тому створюють окремі групи англійської для дітей, дорослих і колег. Обирайте школу, яка може запропонувати для вас цікаву середу для вивчення іноземної мови.
 7. Відвідайте пробне заняття, щоб скласти враження про школу, викладача, кількість учнів, а також щодо інтерактивності методів навчання. Після першого заняття у вас має з’явитися щире бажання залишитися і мотивація вивчати мову. В Оксфорд Клас викладають англійську для початківців і для тих, хто вже займається вдосконаленням своїх мовних навичок. Також школа пропонує корпоративну англійську для додаткового навчання в компанії.

Особливості школи англійської мови Oxford Klass

Центр вивчення англійської мови Оксфорд Клас працює 25 років на ринку України. За цей час компанія стала першою і єдиною в країні школою, яка входить в міжнародну асоціацію Quality English. Це гарантує високу якість обслуговування і знань для наших студентів.
Переваги вивчення англійської в Оксфорд Клас:
 • Cambridge assessment English.Ми працюємо за Кембриджською системою комплексного навчання, тому після курсів не доводиться перенавчатися. Опрацьовуємо 1 рівень за 9 місяців замість 4, щоб не залишилося ніяких прогалин.
 • Максимально ефективні інструменти вивчення. Учні однаково розвивають активні і пасивні навички знання мови: говоріння, письмо, читання, сприйняття на слух. На заняттях переважають комунікативні заняття, які позбавляють від страху і почуття невпевненості в своєму рівні англійської.
 • Authorised Exam Centre. У нас можна скласти міжнародні іспити на знання англійської мови і отримати сертифікат, який дійсний у всьому світі.
 • Заняття проходять в маленьких групах, є поділ за віком. У нас кожен учень отримує достатньо уваги, щоб до кінця курсу успішно скласти міжнародний іспит.
 • Є освітні програми за кордоном для дорослих і дітей. Цей формат дозволяє весело і цікаво закріплювати знання, розвивати комунікативні навички і розширювати кругозір.

В Оксфорд Клас націлені на результат, а саме якісний перехід на 1 рівень протягом курсу. Наші студенти з відзнакою закінчують школи і вступають до престижних ВНЗ, отримують високооплачувану роботу, з легкістю подорожують і відкривають для себе новий світ.

Якщо ви хочете повторити цей успіх для себе і дітей, зателефонуйте нам для запису на тест і пробне заняття!
Номер телефону для зв’язку: (0800) 335-726. (дзвінки по Україні безкоштовні)