Старт занять Teacher’s English Theatre

Якщо ви знаходитеся в пошуку нових способів самовираження, якщо хочете зрозуміти, знайти себе – Teacher’s English Theatre стане відповіддю.


Про театр

Програма Teacher’s English Theatre унікальна тим,  що дозволить за короткий час навчитися:

  • бути почутим;
  • управляти власним емоційним станом;
  • дозволяти собі незвичні та нестандартні дії;
  • відчувати себе комфортно і отримувати максимальну кількість відчуттів «тут і зараз»;
  • накопичити в собі особливий творчий стан легкості й спонтанності.

Це буде не зовсім звичайна трупа. У цьому курсі зберуться переважно викладачі – особлива каста людей. Побути з ними в одній трупі – неповторний experience)

Про п’єсу

Матеріал для роботи, п’єса Ділана Томаса «Під покровом молочного лісу» (Dylan Thomas Under Milk Wood), був вибраний не випадково. Ви, напевно, знаєте, що цей чудовий, дуже поетичний і трохи смішний текст належить перу найбільшого валійського поета 20 століття. Пяєса широко представлена на екранах і театральних підмостках усього світу, існує радіо-версія. Це філософська притча про смисл людського існування написана на основі переказів і міфів Уельса. Один день з життя і думок маленького Уельського містечка, незвичний погляд на звичайне життя.

Про режисера

Керівник курсу – україно-американський режисер Олег Ліпцин, провідний спеціаліст у світі з Ігрового театру, постановник і педагог з міжнародною репутацією. Олег Ліпцин вже багато років живе в США, але успішно займається займається постановочною і педагогічною діяльністю також в Україні, Австрії, Франції, Росії і Тайвані. Його спектаклі відбуваються на сценах Києва, Москви, Сан-Франциско, Парижа, а також в Канаді, Німеччині, Австрії, Іспанії, Індії.

Про найближчі плани

Апогеєм цього проекту і справжнім подарунком до Нового року буде театральний спектакль англійською мовою! Прем’єра – на підмостках Дому МК, а потім невеликі гастролі в American House, International Women’s Club…

Про плани на майбутнє

Як і всім творчим особистостям, нам притаманно мріяти, ставити грандіозні плани та їх досягати! Влітку, перед самим початком навчального року, ми відправимося на найбльший у світі Единбургський театральний фестиваль, де нашими підмостками стануть міні-замок Gilded Balloon або найпопулярніша Королівська миля – вулиця, що подарувала світу Х’ю Лорі, Стівена Фрайя і Емму Томпсон.

Про програму: 

Початок репетицій – 2 грудня
Театральна прем’єра – 31 січня

*Різдвяні канікули (27 грудня – 9 січня) не входять до програми курсу

Режим занять – 2 рази на тиждень по 2 астрономічні години (середа– 14:00, субота– 10:00)

Вартість участі – 1 800 грн

Поспішіть – спеціальна ціна до Різдва!

Для реєстрації заповніть будь ласка форму тут.

Детальна інформація і питання за тел.: (044) 221 31 89