Марина Алютіна

Марина – це оптимізм і вимогливість, творчість і класика, наполегливість і мотивація.

Це та людина, яку не влаштовує один крок вперед і два назад. Вона знайде підхід до кожного характеру і будь-якої потреби.

Марина почала свій професійний шлях 5 років тому, як студентка філологічного факультету. З тих пір Марина встигла попрацювати в дитячому садочку, в школах та індивідуально з багатьма дітьми та дорослими, навчала працівників таких компаній, як Vodafone, Henkel, Wargaming, Astarta. У 2014 році отримала сертифікат IELTS, в 2016 – успішно пройшла курс CELTA.

Марина обжнює творчість, мистецтво, подорожі (вона вже встигла побувати в 15 країнах), а в минулому професійно займалася балетом. Це постійне прагнення до нового, адже “у житті потрібно намагатися обігнати не інших, а самого себе. Зроби крок, і дорога з’явиться сама”.


Hello my lovely Students!

What? Learning English is hard? Oh, no-no-no!

It`s entertaining, funny, enlightening, mind – expanding & motivating!

  • These are cozy evenings in the movie clubs;
  • It`s travelling where you easily communicate with foreigners;
  • These are your new opportunities and new way to success!

Take it, try it!

P.S. Sometimes it`s really difficult to find motivation to beat your laziness and/or procrastination and start studying. Teaching is no way easier 🙂 However, the further you study, the more you like it. The more you teach, the more you are into it 🙂 As all students are incredible, with all their frills, desires, needs and quips. And we, teachers, are always fascinated about meeting and educating them. In Oxford Klass 🙂

 

Дорогі друзі

Тут ми ділимося з вами тільки найцікавішими, найяскравішими і найулюбленішими моментами із життя нашої школи. Ми віримо, що потрібно закохатися в англійську мову, щоб її досконало вивчити. І наша дружня родина викладачів вміє прищепити любов до мови, показати її красу, з гумором поставитися до її дивацтв… Якщо ви хочете полюбити англійську так само сильно як і ми, приєднуйтеся до нас!

Усе відео