Олена Малкова

Коли Олена знаходиться в оточенні своїх підлітків – студентів, одразу буває навіть складно визначити хто ж з них студент, а хто – викладач. І справа не лише в тендітності та природної молодості. Мабуть головна якість Олени – молодість душі, відкритий погляд на світ, дитяча безпосередність і чистота.

Насправді, Олена – викладач з великим досвідом. За її плечима 15-літній досвід роботи, викладання в одному із київських ВНЗ, робота як з дітьми, які її обожнюють, так і з бізнесменами, банкірами… Олена – професійний перекладач, багато років працювала в Асоціації Кікбосингу.

На ринзі вона, звісно, не була, але сміливість, бунтарський дух і любов до спорту трансформувались в захоплення велопоходами на далекі дистанції разом з двома маленькими дітьми. А ще вся її велика сім’я любить джаз.

Dear students! How lucky you are to discover this amazing world of English language! Sometimes your journey will be unpredictable, you will face twisted turns and rollercoaster ride during your learning process. But believe me: soon you will fall in love with it. It’s  the coolest language ever! English opens the doors to your prosperous life and provides you with opportunities to make friends all around the world and get the job of your dream! And I will be your guide on the way! See you in Oxford Klass!

Дорогі друзі

Тут ми ділимося з вами тільки найцікавішими, найяскравішими і найулюбленішими моментами із життя нашої школи. Ми віримо, що потрібно закохатися в англійську мову, щоб її досконало вивчити. І наша дружня родина викладачів вміє прищепити любов до мови, показати її красу, з гумором поставитися до її дивацтв… Якщо ви хочете полюбити англійську так само сильно як і ми, приєднуйтеся до нас!

Усе відео