Олена Малкова

One of my favourite phrases is: “Always try to be better then you were yesterday!” It means that you constantly have to grow personally, to develop better personal traits.

There are a lot of things in this life that we can explore, so be open-minded and ready to learn. 

Коли Олена знаходиться в оточенні своїх підлітків – студентів, відразу буває навіть складно визначити хто ж із них студент, а хто – викладач. І справа не лише в тендітній фігурі та природній молодості. Мабуть, головна якість Олени – молодість душі, відкритий погляд на світ, дитяча безпосередність і чистота.

Насправді, Олена – досвідчена викладачка. За її плечима 13-літній стаж роботи, викладання в одному із київських ВНЗ, робота як з дітьми, які її обожнюють, так і з бізнесменами, банкірами, спеціалістами сфери ІТ. Олена – професійний перекладач, яка багато років працювала у Федерації Кікбосінга.

На рингу вона, звісно, не виступала, але сміливість, бунтарський дух і любов до спорту трансформувались у захоплення велопоходами на великі дистанції разом з двома маленькими дітьми. А ще уся її велика сім’я любить джаз.

Дорогі друзі

Тут ми ділимося з вами тільки найцікавішими, найяскравішими і найулюбленішими моментами із життя нашої школи. Ми віримо, що потрібно закохатися в англійську мову, щоб її досконало вивчити. І наша дружня родина викладачів вміє прищепити любов до мови, показати її красу, з гумором поставитися до її дивацтв… Якщо ви хочете полюбити англійську так само сильно як і ми, приєднуйтеся до нас!

Усе відео