Тетяна Усова

Dear friends!

I appreciate your staying with me! Thanks for your understanding, patience, tolerance and loyalty. I’ve known many of you for a few years now and hope we’ve always had a good partnership.

I’d like to wish you all success in learning.

Don’t be afraid to speak when the chances come. You’re lucky to travel a lot and to meet new people, so try to use every opportunity you have to improve your English in real life situations. Remember: Practice makes perfect.

Роботу Тетяни відрізняє винятково індивідуальний підхід до кожного студента, який проявляється в її тонкому й уважному ставленні, природній тактовності й делікатності.

Майстер усного й письмового перекладу, завдяки своєму професіоналізму і безпосередньої налаштованості на результат, Тетяна з легкістю розкриває у своїх студентах прихований потенціал, допомагає їм не лише перевірити свої сили, але й розвинути неймовірні мовні здібності.

ПРОФЕСІЙНІ ДОСЯГНЕННЯ:

  • Методист Оксфорд Класу
  • Пройшла курс підвищення кваліфікації викладання англійської мови в Оксфорді
  • Сертифікат ТКТ (Teaching Knowledge Test)
  • Найкращий викладач із роботи з корпоративними, VIP-клієнтами і найбільш вибагливими студентами

Дорогі друзі

Тут ми ділимося з вами тільки найцікавішими, найяскравішими і найулюбленішими моментами із життя нашої школи. Ми віримо, що потрібно закохатися в англійську мову, щоб її досконало вивчити. І наша дружня родина викладачів вміє прищепити любов до мови, показати її красу, з гумором поставитися до її дивацтв… Якщо ви хочете полюбити англійську так само сильно як і ми, приєднуйтеся до нас!

Усе відео