Розмовляємо зі світом спільною мовою!

Сьогодні не потрібно переконувати власників бізнесу, генеральних менеджерів, HR-ів у тому, що знання англійської мови для працівників компанії перестало бути “приємним додатком”, а давно вже “must have” для компаній, які прагнуть розвиватися.

Методика і програма навчання залежить від конкретних завдань компанії і термінів, які вона має; методика може варіюватися від інтенсивних двотижневих розмовних курсів до фундаментальних програм вивчення мови; можливий вибір програм навчання – загальний курс англійської мови, бізнес-англійська, інтенсивний розмовний курс, розроблений для конкретної сфери діяльності вашої компанії (англійська для ІТ-індустрії, для медиків, працівників банківської справи і т.д.)

Дорогі друзі

Тут ми ділимося з вами тільки найцікавішими, найяскравішими і найулюбленішими моментами із життя нашої школи. Ми віримо, що потрібно закохатися в англійську мову, щоб її досконало вивчити. І наша дружня родина викладачів вміє прищепити любов до мови, показати її красу, з гумором поставитися до її дивацтв… Якщо ви хочете полюбити англійську так само сильно як і ми, приєднуйтеся до нас!

Усе відео