ПРОГРАМА ПАРТНЕРСТВА

Школа англійської мови Оксфорд Класавторизований платиновий екзаменаційний центр Cambridge English Language Assessment UA009 запрошує школи, гімназії, ліцеї, коледжі, вищі навчальні заклади, мовні школи та курси вивчення англійської мови до співпраці у сфері підготовки та складання Кембриджських міжнародних екзаменів.

Якщо ви вже готуєте учнів і студентів до складання Кембриджських міжнародних екзаменів, або тільки маєте намір долучитись до цього процесу, ми пропонуємо вам стати Офіційним центром підготовки.

Суть партнерства: ви готуєте кандидатів до Кембриджських екзаменів і направляєте їх для складання у наш Екзаменаційний центр. У залежності від кількості кандидатів, які протягом року склали екзамени, ви отримуєте один із статусів (від початкового до золотого) та різні переваги від партнерства.

Завантажити партнерську програму
Приєднуйтесь до Cambridge English Language Assessment!

Дорогі друзі

Тут ми ділимося з вами тільки найцікавішими, найяскравішими і найулюбленішими моментами із життя нашої школи. Ми віримо, що потрібно закохатися в англійську мову, щоб її досконало вивчити. І наша дружня родина викладачів вміє прищепити любов до мови, показати її красу, з гумором поставитися до її дивацтв… Якщо ви хочете полюбити англійську так само сильно як і ми, приєднуйтеся до нас!

Усе відео