Англійська для дітей

Дитинство – найбільш благодатна пора для вивчення іноземних мов. В ранньому віці англійська для дітей може легко стати другою мовою так само природньо, як і своя рідна мова.

Переваги курсів Англійської мови для дітей в Оксфорд Клас

В нашій школі ми проводимо заняття з англійської для найменших (від 4 років). І організовуємо кожен урок, як відкриття для дитини нового світу, в який включені:

  • сучасні європейські методики викладання;
  • індивідуальний підхід до дитини;
  • творча атмосфера, наповнена британським духом;
  • захоплюючі комунікативні ігри.

Після проходження курсу англійської, ваша дитина буде готова підтвердити свої знання за допомогою міжнародних іспитів Кембриджу для дітей (Young Learners): Starters, Movers, Flyers, які також можна здати у нас. Весь процес супроводжують дипломовані викладачі та носії мови.
Уроки англійської мови для дітей – це крок в майбутнє.

Запишіть вашу дитину на пробне заняття, натиснувши кнопку зворотнього дзвінку в лівому нижньому куті екрану!

Що може запропонувати школа Оксфорд Клас вашій дитині:

Програма

в навчанні ми використовуємо методики викладання англійської мови як іноземної для дітей, розроблені провідними британськими лінгвістами

Методика

особливу увагу ми приділяємо сучасним освітнім трендам: креативного мислення, проблемного підходу, проектної роботи, співдружності вчителя і учня, як рівних учасників навчального процесу

Атмосфера

творча атмосфера і культурне середовище- найважливіші складові курсу. В результаті дитина отримує не тільки знання з мови, а й розвивається як особистість

Викладачі

викладачі Оксфорд Клас мають міжнародні сертифікати викладання англійської мови для дітей, а також є міжнародними екзаменаторами кембриджських іспитів для дітей

Екзамени

після закінчення курсу навчання наші маленькі студенти здають Міжнародні Кембриджські Іспити, розроблені спеціально для дітей. Діти отримують сертифікати Кембриджського екзаменаційного синдикату, що, безсумнівно, є предметом гордості дітей і їх батьків

Якість

ми пишаємося 100% успішним складанням міжнародних Кембриджських екзаменів нашими маленькими студентами

Чому англійська для дітей така корисна?

Англійська відкриває багато «дверей» перед дитиною в розвитку психоемоційного стану та особистості в цілому. Ми виділили кілька переваг для вивчення іноземної мови в юному віці:

  • розвиває пам’ять. Психологи відмічають, що через зв’язок образного мислення і пам’яті, діти прекрасно запам’ятовують тексти, вірші, правила, формули, географічні назви, історичні дати, і можуть запам’ятати до 100 іноземних слів в день без заучування.
  • підвищує концентрацію уваги. Заняття з англійської мови для дітей проводять в ігровій формі. Це розвиває концентрацію уваги дитини на вербальній і невербальній мові і допомагає в освоєнні шкільних предметів, таких як: історія, література, іноземні мови та ін.
  • розвиває логічне мислення. У 2016 році було проведено дослідження “Can Learning a Foreign Language Foster Analytic Thinking”, в якому взяли участь 436 учня з Китаю, які вивчали англійську мову. Школярам дали завдання написати твір на довільну тему. Потім роботи аналізували на предмет розвитку аналітичного мислення. В результаті, діти, які вивчали другу мову, показали високі результати в порівнянні з тими, хто знав тільки китайську.
  • розширює кругозір. Уроки англійської відкривають для дітей нові джерела для пізнання світу: сайти, книги, дитячі журнали, фільми та ін. Іноземна мова також допомагає дізнатися нову культуру і оволодіти новим стиль мислення – аналітичним, який притаманний англомовним країнам. Це сприяє розвитку особистості.

Запишіть вашу дитину на пробне заняття, натиснувши кнопку зворотнього дзвінку в лівому нижньому куті екрану або заповніть форму!