Пробний екзамен FCE, IELTS, TOEFL, TKT

Пропонуємо вам спробувати свої сили та пройти тести з англійської мови в пробних іспитах для перевірки готовності до майбутнього офіційного іспиту. Все, що Вам потрібно – комп’ютер або ноутбук з доступом до Інтернету.
 
Тепер Ви де завгодно і коли завгодно можете пройти онлайн повноцінний іспит FCE, IELTS тест, TOEFL, TKT і інші за дуже демократичними цінами. У CAE, FCE, KET, PET, IELTS і TOEFL перевіряються 4 мовні компетенції: Reading, Writing, Listening * і Speaking **.
 

IELTS Academic – 450 грн.

IELTS General – 450 грн.

TOEFL iBT – 450 грн.

CPE – 420 грн.

CAE – 400 грн.

FCE – 370 грн.

PET – 290 грн.

KET – 280 грн.

TKT YL – 200 грн.

TKT 1 – 200 грн.

TKT 2 – 200 грн.

TKT 3 – 200 грн.

Для доступу до сайту з пробними іспитами в заявці вкажіть: ім’я, телефон, email і потрібний іспит. Після опрацювання наданих даних наш менеджер зв’яжеться з Вами і вам буде надіслано унікальний код для доступу.
 
* – Особливості проведення Listening. Потрібні звукові колонки або навушники.
 
** – Особливості проведення Speaking. Для Windows потрібні Google Chrome або Firefox, Flash Player, JavaScript, мікрофон. Для Apple: свій голос можна передати у вигляді голосових повідомлень на Viber (номер буде вказано в листі з кодом для доступу).
 
*** – Ваші відповіді і завдання не надаються.

Запишіться на пробний іспит

Якщо вас цікавлять офіційні міжнародні іспити Cambridge Assessment для отримання відповідного сертифікату, оберіть відповідний іспит нижче:

Якщо Ви зацікавились пройти підготовку до сдачі офіційних екзаменів, пропонуємо Вашій увазі курси англійської мови від Oxford Klass